Історія

Час події Інформація про подію
Грудень 2020 За результатами звіту з періодичної переоцінки безпеки інспекцією Держатомрегулювання України підтверджено готовність енергоблоку №1 до роботи у період до 2030 року
Грудень 2020 Введено в експлуатацію Технічний центр автоматизованих дистанційних засобів контролю металу
Грудень 2020 Проведено низку благодійних акцій для дітей «Енергія добра» та благодійний забіг до Дня Святого Миколая
Листопад 2020 На енергоблоці №4 реалізовано проєкт із заміни лопаток 5 ступеня обох циліндрів низького тиску турбіни К-1000-60/3000
Листопад 2020 Завершено реконструкцію пристанційної площі та центральної прохідної, вело- та пішохідної доріжок вздовж дороги Станційна
Листопад 2020 Відбулися онлайн публічні обговорення питань реалізації КЗПБ, плану екологічних і соціальних заходів та плану залучення зацікавлених сторін КЗПБ у 2020 році
Жовтень 2020 Поруч з РАЕС відкрито храм-каплиця Пресвятої Богородиці
Вересень 2020 Проведено четвертий веломарафон «100 ВЕЛОwatt», який зібрав близько 160 спортсменів та велолюбителів
Серпень 2020 Фахівцями відділу розвитку персоналу та навчально-тренувального центру створено унікальний макет-тренажер принципу самоконтролю «STAR»
Липень 2020 Облаштовано фотозону Рівненської АЕС на 358-ому км автодороги Київ-Ковель
Травень 2020 Впроваджено новий логотип РАЕС, що відображає екологічність виробництва та приналежність до низьковуглецевої енергетики
Квітень 2020 На енергоблоці №3 впроваджено нове програмне забезпечення «Моніторинг зусиль в армоканатах системи попереднього напруження захисної оболонки за показами системи дистанційного контролю зусиль»
Грудень 2019 Напередодні Дня Святого Миколая у Палаці культури атомники провели благодійну акцію «Енергія добра» для дітей-сиріт, дітей позбавленим батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Грудень 2019 На стадіоні «Ізотоп» відбувся другий зимовий благодійний забіг до Дня Святого Миколая з метою збору коштів на підтримку вихованців Вараського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Грудень 2019 Розпочато впровадження добровільного медичного страхування персоналу електростанції.
Грудень 2019 Всеукраїнські навчально-методичні збори з питань реагування на надзвичайні ситуації за участю представників апарату ДСНС України та регіональних управлінь Служби порятунку країни.
Грудень 2019 З метою інформування суспільства на офіційному сайті розпочав працювати новий функціонал, який в режимі онлайн демонструє інформацію щодо поточного рівня вуглекислого газу в атмосфері та кількість відверненого викиду СО2 завдяки підприємству.
Грудень 2019 6 грудня тимчасово виконуючим обов’язки президента Компанії призначено Павла Павлишина, а 10 грудня т.в.о. генерального директора РАЕС став Сергій Куроєдов.
Грудень 2019 Генеральному директорові РАЕС Павлу Павлишину присвоєно звання «Заслужений енергетик України».
Грудень 2019 У рамках випробувань обладнання централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива на РАЕС відбулося тестування вагонів-транспортерів для контейнерів HI-STAR та HI-TRAC, призначених для поводження з ВЯП.
Грудень 2019 27 грудня завершено введення в експлуатацію КПРАВ.
Листопад 2019 Працівники РАЕС стали ініціаторами створення першого у м. Вараш бігового клубу «Varash Running Club».
Листопад 2019 Молоді працівники РАЕС та учень ПТУ електростанції здобули призові місця, у тому числі золото, на I етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».
Листопад 2019 Понад 300 учасників у ПК РАЕС зібрав V багатожанровий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Зірки, на сцену».
Липень 2019 Відкриття реабілітаційно-оздоровчого центру на базі НТЦ.
Листопад 2019 Для учнів ЗНЗ міста-супутника на РАЕС проведено практичні заняття з природничих дисциплін.
Листопад 2019 Транспортний цех поповнився новими автотранспортними засобами, серед яких комфортабельні автобуси марки «МАЗ» для перевезення персоналу електростанції.
Листопад 2019 На базі РОЦ НТЦ розпочав роботу відділ функціонального підтримання кваліфікації персоналу, що створює умови для якісного оздоровлення, реабілітації та рекреації оперативного персоналу електростанції.
Листопад 2019 Розпочато впровадження пілотного проекту корпоративної системи електронного документообігу.
Листопад 2019 На РАЕС відбувся бенчмаркінг з питань безпеки та гігієни праці на тему «Сприяння сталому розвитку української економіки шляхом зниження кількості аварій, нещасних випадків та професійних захворювань на підприємствах України» та впровадження стратегії «Vision Zero in Ukraine».
Листопад 2019 Спеціалісти РАЕС стали учасниками V Міжнародної конференції «Системи тепло-, енергопостачання. Eнеpгocepвic», присвяченої проблемам енергоефективності.
Листопад 2019 21 листопада у м. Вараш відбулися публічні обговорення питань та результатів реалізації КзПБ.
Листопад 2019 Для ознайомлення із досвідом регулювання безпеки атомних станцій та роботою Інспекції з ядерної безпеки на майданчику РАЕС відвідали представники Держатомнагляду Республіки Білорусь.
Листопад 2019 На РАЕС в рамках співпраці з МАГАТЕ втретє відбувся науковий візит фахівців атомної галузі Пакистан з метою обміну досвідом у проведенні контролю металу теплообмінних труб парогенераторів і корпусів реакторів.
Листопад 2019 5 листопада о 9:20 вироблено ювілейну 500-мільярдну кіловат-годину електроенергії з початку експлуатації.
Жовтень 2019 Розпочався новий навчальний рік проекту «Ядерна школа РАЕС», до якого долучилося більше 160 учнів освітніх закладів м. Вараш та населених пунктів зони спостереження.
Жовтень 2019 10 жовтня енергоблок №4 – наймолодший атомний енергоблок України відзначив своє 15-річчя.
Жовтень 2019 Генеральний директор Павло Павлишин в складі делегації ДП «НАЕК «Енергоатом» взяв участь у роботі Генеральної асамблеї ВАО АЕС, яка відбулась у Лондоні з нагоди 30-річчя створення Асоціації.
Жовтень 2019 У НТЦ стартував добровільний навчальний курс домедичної допомоги, а також на об'єктах РАЕС встановлені автоматичні зовнішні дефібрилятори «BeneHeart D1 Mindray».
Жовтень 2019 24 жовтня на проммайданчику та в санітарно-захисній зоні РАЕС проходило комплексне загальностанційне протиаварійне тренування за темою «Організація і порядок управління діями персоналу РАЕС при виникненні радіаційної аварії».
Жовтень 2019 Ресертифікаційний аудит підтвердив відповідність інтегрованої системи управління РАЕС НАЕК «Енергоатом» вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та ISO 45001:2018.
Жовтень 2019 3-4 жовтня на РАЕС відбувся семінар НАЕК «Енергоатом» на тему «Впровадження ризик-інформованих підходів при експлуатації АЕС за участю представників Держатомрегулювання України, ДНТЦ ЯРБ, ТОВ «ІТ-Інжиніринг», НАЕК «Енергоатом» та її відокремлених підрозділів.
Вересень 2019 До Дня міста Вараш у місті-супутнику РАЕС за підтримки, у тому числі електростанції, відбувся перший культурно-мистецький фестиваль «Енергія мистецтва» (EnergyArtFest).
Вересень 2019 12-13 вересня на РАЕС в рамках партнерства Енергоатому та Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу відбулась нарада «Практичні інструменти для зміцнення засад доброчесності у діяльності приватних та державних підприємств».
Вересень 2019 У ході ППР енергоблоку №4 за допомогою стенду для інспекції та ремонту палива компанії Westinghouse вперше виконано інспекцію ядерного палива.
Вересень 2019 На РАЕС відбулась місія підтримки ВАО АЕС-МЦ на тему «Обмін інформацією та досвідом в області запобігання потрапляння сторонніх предметів».
Серпень 2019 Напередодні Дня знань у ПК РАЕС відбулась благодійна акція атомників – святковий захід для дітей-сирот, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
Серпень 2019 10 серпня на базі РОК «Біле озеро» відбувся останній етап Кубка «РАЕС CUP» - другий крос-триатлон Рівненщини «Energy sprint triathlon», який зібрав близько сотні спортсменів з усієї України.
Серпень 2019 Понад 200 учасників зібрав на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро» однойменний VII Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді.
Серпень 2019 Проведено комплексні заходи з організації підготовчих робіт для заміни парогенераторів на енергоблоці №3.
Серпень 2019 На енергоблоці №3 успішно проведені функціональні та комплексні випробування транспортерів HI-TRAC 190 і HI-STAR 190 (Holtec International), а також пусконалагоджувальні роботи з обладнанням централізованого сховища ВЯП.
Липень 2019 Наприкінці липня на кортах спорткомплексу «Ізотоп» пройшла відкрита першість з тенісу серед чоловіків «РАЕС OPEN-2019», яка зібрала 20 тенісистів-аматорів з Вараша, Нововолинська, Луцька та Рівного.
Липень 2019 РАЕС відвідали студенти-ядерники та їх викладачі в рамках II Міжнародної українсько-турецької ядерної літньої школи, організатором якої виступив ДНТЦ ЯРБ за сприяння Європейського інституту підготовки персоналу у сфері ядерної безпеки.
Липень 2019 На території РОК «Біле озеро» за сприяння адміністрації РАЕС відбувся XVIII Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний фестиваль «Біле озеро».
Липень 2019 На РАЕС відбулась нарада з обговорення нових проектів щодо співпраці між урядом Норвегії та України в контексті міжнародної технічної допомоги в галузі підвищення рівня безпеки українських АЕС.
Липень 2019 На енергоблоці №3 впроваджено «постфукусімський» захід – систему контролю концентрації водню в гермооболонці для запроектних аварій виробництва компанії VUJE a.s. (Словаччина).
Липень 2019 Впродовж двох тижнів у восьми обласних центрах України та Києві проведені громадські слухання стосовно впливу Рівненської АЕС на навколишнє середовище у транскордонному контексті.
Липень 2019 На РАЕС відбулась VIII Міжнародна літня ядерна школа «Молодь і майбутнє атомної енергетики» для студентів вищих навчальних закладів України та Чехії.
Липень 2019 В рамках міжнародної програми IGALL МАГАТЕ на майданчику електростанції відбувся триденний навчальний семінар на тему «Міжнародні узагальнені уроки щодо старіння обладнання атомних електростанцій».
Липень 2019 На енергоблоці №3 відбулись функціональні та комплексні випробування транспортерів HI-TRAC і вагона HI-STAR (Holtec International), що призначені для поводження з ВЯП, а також пусконалагоджувальні роботи з обладнанням ЦСВЯП.
Липень 2019 На енергоблоці №4 успішно завершено перший етап дослідної експлуатації на рівні теплової потужності до 3045 МВт, що відповідає 101,5% його проектної потужності.
Червень 2019 З 21 по 23 червня, за сприяння РАЕС у тому числі, на РОК «Біле озеро» проходив ІІІ фестиваль «Аніматор шоу 2019».
Червень 2019 З нагоди Дня журналіста України первинній журналістській організації ТРК НАЕК «Енергоатом» вручено диплом та Кубок ім. Володимира Шишкова.
Червень 2019 В інформцентрі «Полісся» відбулася відкрита тематична зустріч «Відверто про Чорнобиль» із заслуженим енергетиком України, першим директором РАЕС, членом Правління – головою ветеранської секції УкрЯТ Володимиром Коровкіним.
Червень 2019 14 червня РАЕС стала учасницею V Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2019)» у числі півсотні українських та закордонних підприємств.
Червень 2019 На РАЕС відбулась зустріч за участю адміністрації, керівників структурних підрозділів підприємства та народного депутата України, секретаря Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Вікторії Войціцької щодо поточного стану, який склався в атомно-енергетичному секторі України.
Червень 2019 14 червня проммайданчик РАЕС відвідав народний депутат України Василь Яніцький, який ознайомився з діяльністю найпотужнішого промислового об’єкта Рівненщини.
Червень 2019 9 червня «Веломарафон 100 ВЕЛОwatt» – третій етап Кубка «РАЕС CUP» об’єднав разом близько 200 велосипедистів України.
Червень 2019 У м. Вараш відбувся Перший Благодійний фестиваль спорту, організований Рівненською АЕС.
Червень 2019 На РАЕС відбулось обговорення впровадження в Компанії процесу фактурування в Єдиній інформаційно-аналітичній системі Компанії на базі SAP ERP.
Травень 2019 9 травня відбулася відкрита першість Рівненської АЕС з крос-кантрійних «Перегонів на Хомецькій».
Травень 2019 РАЕС відвідала народний депутат України, секретар Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Вікторія Войціцька, яка 22 травня зустрілася з профактивом та керівництвом підприємства.
Травень 2019 На РАЕС проведено тижневий бенчмаркінг ВАО АЕС-МЦ на тему «Організація режиму радіаційної безпеки та поводження з радіоактивними відходами» за участю спеціалістів Вірменської АЕС.
Квітень 2019 Школярки з м. Вараш - переможниці конкурсу рефератів РАЕС «Малі Курчатовські читання» здобули бронзу та почесні грамоти на Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ».
Квітень 2019 За участю фахівців служби інформаційних технологій та за сприяння генерального директора на базі Вараської ЗОШ №1 стартував спільний освітній проект для учнівської молоді «IT-школа».
Квітень 2019 Відбулось нагородження 34 випускників унікального для України освітнього проекту «Ядерна школа РАЕС».
Квітень 2019 14 квітня напівмарафон «Забіг під градирнями» зібрав близько 250 любителів бігу з усієї країни.
Квітень 2019 Зустріч на тему «Підготовка фахівців з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів» за участю представників Міненерговугілля України, НАЕК «Енергоатом», НТУУ «КПІ» у ПК РАЕС.
Квітень 2019 У НТЦ відбулося навчання працівників електростанції інструкторами Мальтійської Служби Допомоги України з надання домедичної та першої допомоги, а також первинної реанімації.
Квітень 2019 Автопарк транспортного цеху поповнився надсучасним автомобілем екстреної медичної допомоги.
Квітень 2019 Майданчик РАЕС відвідала делегація у складі фахівців АЕС «Козлодуй» (Болгарія) та ПАТ «НВП «Радій» (м. Кропивницький) з метою обміну досвідом щодо продовження терміну експлуатації енергоблоків ВВЕР-1000 на АЕС України.
Квітень 2019 РАЕС визнано кращою у напрямку культури безпеки в Україні за підсумками ІХ Міжнародної науково-практичної конференції з культури безпеки АЕС.
Березень 2019 Відбулося вручення сертифікатів випускникам «Ядерної школи РАЕС» – школярам населених пунктів зони спостереження.
Березень 2019 Введено у промислову експлуатацію електронну систему обліку лікувально-профілактичного харчування персоналу на базі програмного забезпечення «Servio».
Березень 2019 На майданчику АСКРС відбулося тижневе навчання з практичного виконання розрахунків у програмному комплексі JRODOS.
Березень 2019 27-28 березня на об’єктах РАЕС відбулися спільні з НГУ і СБУ тренування та навчання з перевірки ефективності об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії та антитерористичної захищеності АЕС.
Березень 2019 РАЕС відвідали представники ЄБРР, Консультанта інспектора кредиторів та групи управління проекту з метою моніторингу виконання контрактів, що реалізуються в рамках спільного з ЄБРР/Євратом проекту КзПБ.
Лютий 2019 На енергоблоці №1 в рамках КзПБ впроваджена система промислового телебачення для пожежо/вибухонебезпечних та приміщень, що не обслуговуються.
Січень 2019 В рамках Програми взаємодії «Інструмент співробітництва в сфері ядерної безпеки» РАЕС відвідала команда експертів проекту технічної допомоги ЄС «Визначення форм відходів, що забезпечують безпечну переробку, зберігання та захоронення радіоактивних відходів, що зберігаються на українських ядерно-енергетичних підприємствах».
Грудень 2018 За 2018 рік РАЕС вироблено 17 млрд 550,1 млн кВт год електроенергії, що відповідає 102,2% плану.
Грудень 2018 Напередодні Дня Святого Миколая на стадіоні РАЕС «Ізотоп» відбувся перший зимовий благодійний забіг з метою збору коштів на підтримку вихованців Вараського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Грудень 2018 Розпочалося масштабне будівництво «Технічного центру автоматизованих дистанційних засобів контролю металу» для потреб служби контролю металу РАЕС, що допоможе сфокусувати все важливе обладнання системи контролю металу в одному постійному місці.
Грудень 2018 На майданчику РАЕС відбулися функціональні випробування контейнера HI-TRAC корпорації «Holtec International». Захід відбувся за участю президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського, фахівців компанії-власника технології Holtec та відокремлених підрозділів Енергоатома, представників профільного міністерства та ВРУ, ТОВ «Холтек Україна», «ЮТЕМ Інжиніринг», центральних ЗМІ.
Листопад 2018 В рамках впровадження модифікованої технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП) за технологією компанії «Holtec International» на майданчик РАЕС прибуло перше великовагове обладнання – перевантажувальний транспортний контейнер HI-TRAC, призначений для поводження з ВЯП.
Листопад 2018 29 листопада в інформцентрі РАЕС «Полісся» відбулися публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України, її плану екологічних і соціальних заходів, зокрема плану залучення зацікавлених сторін щодо організації цього проекту.
Листопад 2018 На РАЕС проходив міжнародний тренінг-семінар ВАО АЕС-МЦ на тему «Обходи робочих місць персоналу керівниками АЕС» з метою впровадження передових світових технологій в області навчання та попередження помилок персоналу під час експлуатації і ремонту.
Листопад 2018 Партнерський візит в рамках міжнародного проекту «Нульовий рівень відмови ядерного палива» за участю фахівців НАЕК «Енергоатом» та її відокремлених підрозділів, а також представників «ТВЕЛ», «Концерн РЕА», «ČEZ, a.s.», «ALVEL, a.s.», АЕС «Козлодуй».
Листопад 2018 РАЕС успішно пройшла комплексну інспекційну перевірка Держатомрегулювання України щодо дотримання норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при експлуатації АЕС та впровадження заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України.
Жовтень 2018 У жовтні стартував новий навчальний рік для учасників молодіжного освітнього проекту «Ядерна школа РАЕС».
Жовтень 2018 РАЕС пройшла комплексну інспекційну перевірку Держатомрегулювання України щодо дотримання норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при експлуатації АЕС та впровадження заходів КзПБ.
Жовтень 2018 У жовтні на РАЕС відбулась повторна корпоративна партнерська перевірка регіональним центром ВАО АЕС з метою оцінки прогресу в рекомендованих областях для покращення, які були визначені в ході перевірки у 2015 році у контексті аналізу взаємодії АЕС та Енергоатома.
Жовтень 2018 На РАЕС експертами Паризького центру ВАО АЕС проведено повторну партнерську перевірку з метою оцінювання прогресу в областях для покращення, які були визначені два роки тому за результатами першої в світі обмінної партнерської перевірки.
Вересень 2018 13 вересня на майданчику РАЕС президент Енергоатома Юрій Недашковський та командувач НГУ - генерал-полковник Юрій Аллеров презентували Програму соціального захисту військовослужбовців з охорони ядерних об’єктів та діючих АЕС, в рамках якої 14 військовослужбовців в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС отримали сертифікати на придбання житла.
Вересень 2018 У вересні на майданчику РАЕС відбувся другий постсертифікайний аудит з метою оцінки та підтвердження відповідності інтегрованої системи управління НАЕК «Енергоатом» вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та OHSAS 18001:2007.
Вересень 2018 24 вересня на РАЕС під головуванням тво віце-президента Енергоатома Анжели Депелян та за участю представників АЕС і громад міст-супутників відбулось обговорення проекту встановлення тарифів на електричну та теплову енергію на 2019 рік, а також проекту Інвестиційної програми Компанії.
Вересень 2018 В рамках співпраці з МАГАТЕ на Рівненській АЕС у вересні відбувся науковий візит фахівців ядерної галузі Пакистану з метою обміну досвідом з питань, що стосуються контролю металу та обладнання й використання засобів онлайн-моніторингу.
Серпень 2018 У серпні на енергоблоці №4 РАЕС в ході планово-попереджувального ремонту проводилося впровадження мобільної дизель-генераторної станції.
Серпень 2018 На базі РОК «Біле озеро» у серпні відбулася низка спортивних змагань: VІ Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді «Біле озеро», XX Чемпіонат Рівненської області з пляжного футболу, ХІ Кубок Білого озера з пляжного футболу на призи голови профкому РАЕС та перший крос-триатлон Рівненщини «3 Блок. Перезавантаження».
Серпень 2018 14-15 серпня відбулось обговорення питання використання ядерного палива ТВЗ-WR на енергоблоці №3 та інших питань потенційної співпраці з провідною світовою компанією Westinghouse Electric Sweden AB (Швеція)
Липень 2018 18 липня у Києві генеральний директор РАЕС Павло Павлишин отримав Ліцензію Держатомрегулювання України на право провадження діяльності на етапі життєвого циклу «експлуатація ядерної установки енергоблоку №3»
Липень 2018 16 липня в Києві Колегією Держатомрегулювання України прийнято рішення щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС до 11 грудня 2037 року
Липень 2018 11-12 липня на майданчику РАЕС відбулась повторна інспекція Держатомрегулювання України з перевірки виконання заходів, зазначених в Акті комплексного інспекційного обстеження енергоблоку №3 щодо його готовності здійснювати діяльність під час довгострокової експлуатації
Липень 2018 3 липня у Палаці культури РАЕС Держатомрегулювання України проведено громадські слухання щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС за участю представників ДНТЦ ЯРБ, Міненерговугілля, НАЕК «Енергоатом» та Рівненської АЕС, громадських та екологічних організацій, ЗМІ, органів влади, місцевого самоврядування, державних установ та громадськості населених пунктів зони спостереження енергогенеруючого підприємства
Червень 2018 Введено в експлуатацію новий об’єкт інфраструктури – комплекс з переробки радіоактивних відходів (КПРАВ), що входить до технологічного комплексу РАЕС.
Червень 2018 Введено в експлуатацію новий об’єкт інфраструктури – комплекс з переробки радіоактивних відходів (КПРАВ), що входить до технологічного комплексу РАЕС.
Червень 2018 2 червня відбувся традиційний щорічний велопробіг «Вараш – Біле озеро», присвячений відкриттю літнього сезону на реабілітаційно-оздоровчому комплексі «Біле озеро» та 45-річчю РАЕС
Червень 2018 На майданчику РАЕС працювала делегація представників ЄБРР, Консультанта інспектора кредиторів та групи управління проекту з метою контролю та аналізу стану реалізації спільного з ЄБРР/Євратом проекту Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС.
Червень 2018 11 червня з робочим візитом на майданчику та соціальних об’єктах РАЕС побувала народний депутат України, секретар Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Вікторія Войціцька
Червень 2018 5-7 червня на РАЕС відбулась міжнародна страхова інспекція за участю фахівців Ядерного страхового пулу Великобританії, Китаю та України. Експерти відзначили високий рівень культури ядерної безпеки на РАЕС, оснащення обладнанням та професіоналізм персоналу
Червень 2018 За участю фахівців РАЕС проведено приймальні випробування системи аварійного та післяаварійного моніторингу для енергоблоку №3 РАЕС. Систему створено в рамках реалізації КзПБ за кредитні кошти ЄБРР/Євратом
Червень 2018 1 червня 2018 року Державна інспекція ядерного регулювання України надала НАЕК «Енергоатом» окремий дозвіл на введення в експлуатацію нового об’єкта інфраструктури – комплексу з переробки радіоактивних відходів, що входить до технологічного комплексу РАЕС
Травень 2018 25 травня відбулись урочисті заходи, приурочені до 45-річчя РАЕС
Квітень 2018 Відбувся перший етап Кубку «РАЕС CUP» – відкрита першість РАЕС з бігу «Забіг під градирнями», учасниками якого стали близько 100 любителів спорту
Квітень 2018 У квітні завершив свою роботу перший молодіжний освітній проект «Ядерна школа РАЕС», учасниками якого стали учні навчальних закладів міста-супутника. Проект реалізовувався з ініціативи генерального директора РАЕС Павла Павлишина та за підтримки УкрЯТ. 22 випускники проекту нагороджені подарунками та сертифікатами
Квітень 2018 12 квітня у Вараші відбулась мирна попереджувальна акція протесту, під час якої багатотисячний колектив РАЕС висловив своє обурення несправедливим ставленням НКРЕКП до атомної енергетики України
Квітень 2018 В період з 21 по 27 квітня на РАЕС та у її місті-супутнику за спеціально розробленим планом-сценарієм та відповідним алгоритмом Служби безпеки України проведені спільні міжнародні тактико-спеціальні антитерористичні навчання
Лютий 2018 В 30-км зоні спостереження РАЕС розпочались слухання щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3
Січень 2018 З метою оцінки стану робіт з продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 майданчик РАЕС відвідали президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський та голова ДІЯРУ Григорій Плачков
Грудень 2017 – Завершено будівництво та розпочато комплексні випробування обладнання комплексу з переробки радіоактивних відходів КПРАВ.– 2017 року частка виробництва РАЕС від атомної генерації в країні становила 23,1%, від загальної – 12,7%. Рекордне виробництво електроенергії – 19,8 млрд. кВт год.
Листопад 2017 – Інспекційне обстеження енергоблоку №3 РАЕС комісією Держатомрегулювання України, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ) та ДСНС України підтвердило готовність енергоблоку до експлуатації у зупиненому стані після завершення його проектного терміну експлуатації. – Відбулось публічне обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ).
Жовтень 2017 – За особистий внесок у забезпечення ядерної безпеки та високі досягнення в атомній енергетиці генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин отримав нагороду ВАО АЕС «На честь доктора Зака Т. Пейта» – За участю представників Московського, Паризького та Атлантського регіональних центрів відбулась місія технічної підтримки ВАО АЕС за темою «Передовий досвід у покращенні роботи персоналу шляхом систематичного використання методів запобігання помилок».
Вересень 2017 – Вперше на РАЕС стартував започаткований Українським ядерним товариством освітній проект «Ядерна школа РАЕС».
Серпень 2017 – Відзнакою НАЕК «Енергоатом» - «Відмінник атомної енергетики» та відомчою заохочувальною відзнакою – Почесною грамотою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України нагороджено генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина. – Вперше проведено «Веломарафон 100 Велоwatt» за участю близько півтори сотні спортсменів та аматорів з різних куточків України. – До Дня Державного Прапора та 26-ої річниці Незалежності України на площі інформаційного центру «Полісся» відбулось етнодефіле «Сорочку мати вишила мені».
Липень 2017 – Генеральний директор та працівники РАЕС підтримали велопробігом шостий етнотур-фестиваль «Бурштиновий шлях». – Прийнято в дослідну експлуатацію АСІКС - «Автоматизовану систему інформації про конфігурацію станції». – РАЕС традиційно взяла участь у Всеукраїнському молодіжному мистецькому соціально-екологічному форумі «Біле озеро».
Червень 2017 – Спеціалістами РАЕС на засіданні науково-технічної Ради НАЕК «Енергоатом» презентовано техніко-економічний аналіз проекту будівництва енергоблоку №5. – 21-22 червня РАЕС стала учасницею міжнародного повномасштабного тренування МАГАТЕ за форматом ConvEx-3, що дозволило оцінити міжнародні механізми реагування на ядерні аварії та ліквідації їх наслідків.
Травень 2017 – За підтримки президента Компанії на майданчику РАЕС розпочато цикл оглядових курсів для працівників структурних підрозділів НАЕК «Енергоатом». – На Рівненській АЕС свою діяльність розпочав осередок оновленого Українського ядерного товариства, до складу якого увійшли 130 членів – працівників та ветеранів РАЕС.
Квітень 2017 – Генеральний директор РАЕС Павло Павлишин взяв участь у роботі засідання Ради керуючих ВАО АЕС-МЦ за участю представників Паризького та Лондонського центрів Асоціації. Захід відбувся у Фінляндії на АЕС Ловіїза.
Березень 2017 – З метою стажування у сфері радіаційного моніторингу Рівненську АЕС відвідали спеціалісти державної установи «Республіканський центр гідрометеорології, контролю радіоактивного забруднення та моніторингу навколишнього середовища» - Гідромет Республіки Білорусь. – Рівненська АЕС визнана кращою у напрямку культури безпеки в Україні під час проведення в Києві VIII Міжнародної науково-практичної конференції з культури безпеки.
Січень 2017 – Напередодні Дня Соборності України близько 200 рівненських атомників взяли участь у патріотичному флешмобі «Ланцюг єднання» на пристанційній площі підприємства.
Грудень 2016 – 19 грудня на майданчику Рівненської АЕС за участю президента НАЕК «Енергоатом» відбулось урочисте відкриття містечка військової частини № 3045 з охорони та оборони РАЕС Нацгвардії України – Підбито підсумки першого корпоративного конкурсу плакатів з культури безпеки – Завершився екологічний проект ЄС за участю Рівненської АЕС щодо покращення стану ґрунтів на Поліссі, який тривав впродовж двох років
Листопад 2016 – На Рівненській АЕС завершилась перша у історії ВАО АЕС обмінна партнерська перевірка експертами Паризького центру. Підсумки перевірки підтвердили високий рівень безпеки атомної електростанції та прагнення персоналу вдосконалювати власний професіоналізм
Жовтень 2016 – На РАЕС відбувся сертифікаційний аудит інтегрованої системи менеджменту (ІСМ) – Відзначено 20-ту річницю створення НАЕК «Енергоатом», з цієї нагоди Володимиреччиною проведено мотопробіг «АЕС: стабільність, надійність, перспектива»
Вересень 2016 – 18 вересня у м. Славутич успішно завершився стартувавший на РАЕС тижневий велопробіг «З Україною в серці», присвячений 20-ій річниці створення НАЕК «Енергоатом». Команда українських атомників, у складі тридцяти двох представників чотирьох АЕС країни та Дирекцій Компанії проїхали на велосипедах майже 780 км, команду РАЕС очолив генеральний директор Павло Павлишин – Фахівці РАЕС стали учасниками масштабних міжнародних тренувань з радіаційних вимірювань у зоні відчуження навколо ЧАЕС. Група дозиметристів відпрацьовували прийоми радіологічної розвідки в умовах реального забруднення територій
Серпень 2016 – 5-7 серпня на Білому озері проходив етап Кубку Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «МАСТЕРС» з плавання на відкритій воді серед спортсменів категорії Мастерс і ІV Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді «Біле озеро» присвячений Дню Незалежності України та 20-ти річчю НАЕК «Енергоатом» – 23-27 серпня у місті рівненських атомників проходив тиждень професійного боксу серед чоловіків, присвячений 20-річчю НАЕК «Енергоатом»
Липень 2016 – З метою уніфікації міжнародних сертифікатів ISO, групою спеціалістів НАЕК «Енергоатом» проведено внутрішній аудит системи управління та екологічного менеджменту електростанції
Червень 2016 – На майданчику РАЕС успішно проведено приймальні випробовування системи RODOS, впровадження якої в Україні підвищить рівень аварійного реагування до європейського та дозволить уніфікувати стандарти ядерної безпеки із західними партнерами – 05 червня за участю генерального директора та голови первинної профспілкової організації у місті-супутнику відбувся 2-ий щорічний велосипедний пробіг «Кузнецовськ - РОК «Біле озеро»
Травень 2016 – На РАЕС відбувся пре-візит представників Паризького та Московського центрів ВАО АЕС (WANO), під час якого обговорено нову методологію партнерських перевірок – На майданчику РАЕС пройшло стажування групи перспективного кадрового резерву на посаду президента НАЕК «Енергоатом» – Рівненські атомники разом з іншими працівниками Компанії протестували під стінами Кабміну та Адміністрації Президента з вимогою розблокувати рахунки НАЕК «Енергоатом»
29 січня 2016 – Президент України Петро Порошенко відвідав РАЕС та реконструйований ВРП-750 кВ, через який проводиться видача потужності на нову ЛЕП «п/с РАЕС – п/с Київська»
26 січня 2016 – Представником ВАО АЕС-МЦ на майданчику РАЕС призначено Анатолія Васильчука
Грудень 2015 – 21 грудня 2015 5:07 ЛЕП «РАЕС-п / с" Київська "поставлена під напругу, в 5:22 лінія електропередачі підключена для транзиту електроенергії. – Рекордне виробництво електроенергії – 18,93 млрд. кВт год.
Листопад 2015 В рамках корпоративної партнерської перевірки ДП «НАЕК «Енергоатом» на Рівненській АЕС працювали експерти Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують АЕС (ВАО АЕС). Корпоративну партнерську перевірку Компанії та її відокремлених підрозділів ВАО АЕС провела вперше. Експерти оцінили комунікацію Компанії з її відокремленими підрозділами у питаннях забезпечення високого рівня безпеки та протиаварійного реагування.
Липень 2015 З ознайомчим візитом на об'єктах РАЕС побували експерти Європейського Союзу та представники Маневицького та Володимирецького районних рад. Гості, здійснюючи запланований моніторинг реалізації проекту ЄС в рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», ознайомилися з роботою Рівненської АЕС, як з одним із учасників.
Червень 2015 – На Рівненській АЕС відбулася презентація Інформаційної системи сейсмічного моніторингу - пілотного проекту Компанії. – З метою формування позитивного іміджу держпідприємства «НАЕК «Енергоатом», зміцнення контактів і партнерських відносин між профільними українськими вузами та Компанією з 21 червня по 3 липня на майданчику Рівненської АЕС пройшла четверта літня ядерна школа «Молодь і майбутнє атомної енергетики».
Лютий 2015 Візит представників органу радіаційного захисту (Норвегія), Організації економічного співробітництва та розвитку (Норвегія), Міністерства закордонних справ Норвегії, Органу радіаційного захисту (Швеція) в рамках Угоди між Україною, Норвегією та Швецією, ініціаторами якої виступили лідери трьох країн.
2014 рік Максимальне річне виробництво електроенергії – 18,24 млрд кВт год
15 грудня 2014 Робочий візит президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського на проммайданчик Рівненської АЕС, під час якого президент Компанії ознайомився із ходом будівництва комплексу з переробки твердих РАВ та взяв участь в урочистому відкритті житлового будинку покращеного планування на 35 квартир та гуртожитку
Жовтень 2014 Повторна партнерська перевірка ВАО АЕС-МЦ визнала високий рівень безпеки РАЕС
5 вересня 2014 Візит депутатів Луцької міської ради
30 серпня 2014 Благодійний футбольний матч ветеранів команди «Ізотоп» (РАЕС) з легендами вітчизняного футболу – ветеранами київської команди «Динамо» на стадіоні «Авангард» (м.Рівне). Співорганізаторами матчу стали ДП НАЕК «Енергоатом», ВП РАЕС та їх профспілкові комітети. Під час матчу проведено інформаційний захід «Атомна енергетика – надійна опора економіки України» та благодійний аукціон на користь військовослужбовців АТО.
23 серпня 2014 Масова акція «Прийди у вишиванці» за ініціативою Спілки молоді РАЕС на честь Дня Національного Прапора та Дня Незалежності України
10 липня 2014 Голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок відвідав РАЕС у рамках свого візиту на Володимиреччину
19 червня 2014 РАЕС вироблено ювілейну 400-мільярдну кіловат-годину електроенергії з початку експлуатації
30 травня 2014 Надзвичайний та Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух в супроводі представників чеських державних установ і комерційних фірм ознайомився з роботою енергоблоку №4 РАЕС
Січень 2014 На РАЕС відкрито представництво Московського центру Всесвітньої асоціації організацій, які експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС-МЦ
17-19 грудня 2013 Комісія комплексної інспекційної перевірки Держатомрегулювання України на РАЕС позитивно оцінила стан ядерної та радіаційної безпеки на РАЕС та визнала задовільним хід виконання заходів КзПБ
11-12 грудня 2013 РАЕС успішно пройшла наглядовий аудит міжнародного сертифікаційного органу «ТЮФ Норд Україна». Аудитори підтвердили відповідність чинної на ВП РАЕС інтегрованої системи менеджменту вимогам міжнародних стандартів ISO
Листопад 2013 На РАЕС розпочато впровадження системи сейсмічного моніторингу
8 листопада 2013 32 сім’ї рівненських атомників отримали квартири у новозбудованому будинку покращеного планування. Безвідсоткові позики на придбання житла терміном до 20 років своїм працівникам надала Рівненська АЕС
Жовтень 2013 Розпочав роботу після проведення капітального ремонту плавальний басейн «Енергетик». Наймасштабніший ремонт за 30-річну історію функціонування басейну проводився силами підрозділів РАЕС
Вересень 2013 Місія технічної підтримки ВАО АЕС на РАЕС. Її мета – аналіз організації ремонтних робіт, техобслуговування обладнання та вдосконалення ремонтної документації. Експерти позитивно оцінили якість проведення ремонтних процедур, гарний стан експлуатаційного обладнання, добру оснащеність ремонтних бригад, високий рівень безпеки, правильну динаміку зрушень
8 вересня 2013 Рівненська АЕС та місто Кузнецовськ відсвяткували 40-річчя початку будівництва
12-14 серпня 2013 Інспекція Міжнародного Страхового ядерного пулу за участю представників України, Росії, Великобританії. Інспектори зауважили, що проведені на станції заходи свідчать про постійне прагнення до підвищення рівня безпеки РАЕС
28 червня 2013 З ініціативи генерального директора РАЕС П. Я. Павлишина відбувся велопробіг Кузнецовськ – Володимирець у підтримку фестивалю «Бурштиновий шлях». Більшість учасників пробігу – працівники РАЕС
2012 Рекордне річне виробництво електроенергії – 17 млрд. 893 млн. кВтг
2-16 листопада 2012 Планова партнерська перевірка Московського центру ВАО АЕС, яка проводилась 23 експертами з Угорщини, Росії, Індії, США, Вірменії та Великобританії. Вперше безпека Рівненської АЕС оцінювалася комплексно: одразу за десятьма напрямками та на усіх енергоблоках.
20-21 жовтня 2012 Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка під час візиту на Рівненщину відвідав спортивні споруди РАЕС в Кузнецовську
Серпень 2012 В промислову експлуатацію введено електронну систему комерційного обліку електроенергії
Липень 2012 Відбувся попередній візит команди партнерської перевірки ВАО АЕС-МЦ
Липень 2012 Команда Рівненської АЕС втретє стала переможцем Міжнародного турніру з міні-футболу на кубок паливної компанії РОСАТОМА “ТВЕЛ” та ДП НАЕК “Енергоатом”
12 червня 2012 Генеральним директором РАЕС призначено Павла Павлишина
Червень 2012 В інформаційному центрі презентовано програму «Віртуальна екскурсія на РАЕС»
2011 Енергоблоки Рівненської АЕС фактично виробили 17,552 млрд. кВтг електроенергії при плановому завданні з виробництва електроенергії 17,147 млрд. кВтг. Це рекордний річний показник в історії станції
25 липня 2011 Рівненська АЕС виробила 350-мільярдну кіловат-годину електроенергії з початку експлуатації
10 грудня 2010 На виїзному засіданні Державного комітету ядерного регулювання України, було підписано ліцензію на продовження терміну експлуатації енергоблоків №1, 2, який буде складати 20 років за умови переоцінки безпеки цих блоків кожні 10 років
28 жовтня 2010 З нагоди 30 - річчя пуску першого енергоблоку та в пам'ять про тих, кого вже немає, на території ВП РАЕС закладено парк
26 серпня 2010 Виїзна нарада Держатомрегулювання України за участю представників Мінпаливенерго, ДП НАЕК "Енергоатом", Рівненської облдержадміністрації, Кузнецовської міської ради, голів районних адміністрацій населених пунктів, які входять у 30-ти кілометрову зону спостереження щодо перевірки на енергоблоках №1,2 РАЕС "Комплексної програми робіт з продовження терміну експлуатації діючих енергоблоків»
23 липня 2010 Відбулася зустріч керівників станції і міста з головами сільських рад і працівниками виконавчих служб органів влади Маневицького району Волинської і Володимирецького району Рівненської областей.
7 -10 липня 2010 Перебування на Рівненській АЕС повторної місії OSART МАГАТЕ.
17 червня 2010 На РАЕС в рамках реалізації проекту TACIS відбулася нарада з підведення підсумків результатів проектів "м 'якої допомоги".
9 червня 2010 Відбулося виїзне засідання підкомітету з питань техногенної і радіаційної безпеки і надзвичайних ситуацій Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
Червень 2010 На Рівненській АЕС пройшла міжнародна нарада фахівців реакторних цехів атомних станцій на тему: "Досвід експлуатації запобіжних клапанів компенсаторів тиску і парогенераторів енергоблоків АЕС з ВВЕР-1000".
20 травня 2010 Рівненська АЕС зустрічала В'ячеслава Васильовича Поліщука - учасника велопробігу по містах-супутниках АЕС на честь 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Квітень 2010 В рамках «Програми підвищення досвіду персоналу» регулюючого органу Ірану (INRA)" на ВП РАЕС знаходилася група атомників з Ірану.
Лютий 2010 Інспекція МАГАТЕ перевіряла виконання Рівненською АЕС умов Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.
25-29 січня 2010 Відбулося інспекційне обстеження енергоблоку № 4 щодо повноти впровадження Програми модернізації "після пуску".
26 жовтня 2009 Міжнародний семінар на тему: "Порівняння підходів і обмін досвідом щодо проведення експертиз безпеки АЕС" за участю фахівців з Вірменії, Росії і України.
10 жовтня 2009 5 років з дня пуску 4 - го енергоблоку ВП РАЕС.
5 жовтня 2009 Проведення експертної місії МАГАТЕ щодо проектної безпеки двох "мільйонників". В ході виконання місії взяли участь представники Угорщини, США, Бельгії, Словенії.
21-25 вересня 2009 Міжнародний семінар Всесвітньої асоціації організацій, які експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС-МЦ/МАГАТЕ), на тему: "Підвищення якості оцінки розслідування подій. Оцінка ефективності коригуючих заходів".
Червень 2009 Місія МАГАТЕ здійснила перевірку самооцінки проектної безпеки енергоблоку № 2 РАЕС в рамках Меморандуму між Україною та Євросоюзом.
25 травня 2009 Рівненську АЕС відвідав Голова Представництва, посол Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра
18 грудня 2008 Генеральним директором РАЕС призначено Михайла Колісниченка
Грудень 2008 Перевірка експертами ОСАРТ МАГАТЕ рівня експлуатаційної безпеки рівненських енергоблоків.
30 березня 2008 Енергоблоки Рівненської АЕС виробили 300 мільярдів кВтг електроенергії з початку експлуатації
Лютий 2007 Рівненській АЕС міжнародним органом з сертифікації TÜV NORD видано сертифікати відповідності її інтегрованої системи менеджменту вимогам стандарту «ISO 14001:2004 "Керування навколишнім середовищем» та стандарту "ISO 9001:2000 "Системи управління якістю". Дані сертифікати підтвердили, що виробництво електроенергії на РАЕС відповідає міжнародним стандартам і не завдає шкоди довкіллю.
26 грудня 2006 РАЕС відвідав Голова Верховної Ради України Олександр Мороз. Він взяв участь у відкритті нового житлового будинку для працівників атомної станції. О.Мороз ознайомився з роботою підприємства і з роботою енергоблоку № 4 зокрема.
1 вересня 2006 Рівненську АЕС з робочим візитом відвідав Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко. У ході перебування на РАЕС він відвідав блочні щити керування (БЩК) енергоблоків № 1 та № 4 та відкритий розподільчий пристрій ВРП –750 кВ.
Липень 2006 Перемогою команди Рівненської АЕС завершився перший Міжнародний турнір з міні-футболу на кубок корпорації "ТВЕЛ" та ДП НАЕК "Енергоатом", присвячений 10–річчю співпраці. Відбувся показовий матч метрів радянського футболу, легендарних команд "Динамо" (Київ) - "Спартак" (Москва), який коментував відомий спортивний коментатор Георгій Саркісьянц.
Квітень 2006 Отримано ліцензію на промислову експлуатацію блоку № 4
Березень 2006 Проведена комплексна інспекційна перевірка енергоблоку № 4 компанією "Риск-аудит"
Грудень 2005 Вперше в історії експлуатації РАЕС річне виробництво електроенергії склало понад 15 млрд. кВтг
Грудень 2005 Лабораторія АСКРО РАЕС удостоєна відзнаки "Лідер паливно- енергетичного комплексу" в номінації "Природоохоронний проект"
5 березня 2005 Вироблено 250 млрд. кВтг електроенергії з початку експлуатації
Лютий 2005 РАЕС нагороджена відзнакою "Рейтинг резонансних подій" в номінації "Досягнення року" за пуск блоку № 4
Грудень 2004 РАЕС нагороджена відзнакою "Золоті торгові марки - 2004", як підприємство з бездоганним іміджем, що сприяє поліпшенню соціально-економічного стану в Україні та підвищенню міжнародного авторитету держави
16 жовтня 2004 Прем’єр-міністр України Віктор Янукович взяв участь в урочистостях з нагоди пуску енергоблоку № 4 та заклав капсулу із зверненням до нащадків на місці спорудження майбутнього енергоблоку № 5
10 жовтня 2004 Енергоблок № 4 увімкнуто в енергомережу
28 вересня 2004 На РАЕС Державною приймальною комісією підписано Акт про надання дозволу на енергетичний пуск енергоблоку № 4
26 вересня 2004 О 8:06 реактор енергоблоку № 4 було виведено на мінімальний контрольований рівень потужності
Квітень 2004 Проведено перевірку енергоблоку № 4 експертами ВАО АЕС. Перевірка енергоблоку перед пуском проводилася вперше в практиці ВАО АЕС
26 березня 2004 Робоча нарада з питань завершення будівництва блоку №4 під головуванням Президента України Леоніда Кучми
22 вересня – 8 жовтня 2003 Місія ОСАРТ МАГАТЕ (перевірка рівня експлуатаційної безпеки РАЕС)
12 вересня 2003 Генеральним директором РАЕС призначено Миколу Фрідмана
13 червня 2003 Візит Президента України Леоніда Кучми, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина та голови Адміністрації Президента Віктора Медведчука на енергоблок № 4, що будувався
2003 Введено у промислову експлуатацію ПМТ-440.
2002 Введено у промислову експлуатацію ПМТ-1000.
1 жовтня 2002 Генеральним директором РАЕС призначено В'ячеслава Тищенка
Жовтень 1999 Візит Президента України Леоніда Кучми
9 червня 1993 Освячено станцію
1988 Перша перевірка РАЕС експертами ОСАРТ МАГАТЕ з питань експлуатаційної безпеки енергоблоку № 3
21 грудня 1986 Пуск енергоблоку № 3
15 травня 1985 Корпус реактора ВВЕР –1000 встановлено в шахту на штатне місце
8 серпня 1984 Закладено перший кубометр бетону у фундамент реакторного відділення енергоблоку № 4
22 грудня 1981 Пуск енергоблоку № 2
22 грудня 1980 Пуск енергоблоку № 1
19 грудня 1980 Реактор блоку № 1 успішно виведено на мінімальний контрольований рівнень потужності
1 жовтня 1979 Реактор блоку № 1 встановлено на штатне робоче місце
8 серпня 1976 Закладання першого кубометра бетону в фундамент реакторного відділення
16 жовтня 1973 На будову прибуває призначений директором АЕС Володимир Коровкін
25 травня 1973 Забито перший кілочок на місці майбутньої Рівненської АЕС

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій