Графік проведення громадських слухань щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС

09 лютого 2018, 10:47 | Новини

З метою реалізації права громадян та їх об'єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов'язаних з використанням ядерної енергії, а також права на отримання повної та достовірної інформації про діяльність ядерного об'єкта, Рівненська АЕС оголошує про початок громадських слухань за участю фахівців електростанції щодо питання продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС у понадстроковий термін.

  • 21 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Володимирецької музичної школи (смт. Володимирець, вул Соборна, 18) для представників та громади Довговільської, Жовкинівської, Каноницької, Красносільської, Антонівської, Берестівської сільських рад та Володимирецької селищної ради.
  • 26 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Красновільської сільської ради для громади та представників Красновільської, Великоосницької, Куликовичівської, Гораймівської сільських рад та Колківської селищної ради.
  • 27 лютого 2018 року о 12:00 в приміщенні Прилісненської сільради для представників та громади Прилісненської сільської ради.
  • 27 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Маневицької селищної ради для представників та громади Комарівської, Оконської, Лісівської, Довжицької, Будківської сільських рад та Маневицької селищної ради.
  • 28 лютого 2018 року о 14:00 в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» (м. Вараш, майдан Незалежності, 5) для представників та громади Старорафалівської, Заболоттівської, Любахівської, Лозківської та Половлівської сільських рад.
  • 15 березня 2018 року о 14:00 в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» для представників та громади Великоведмезької, Цмінівської, Старочорторийської, Костюхнівської сільських рад.
  • 22 березня 2018 року о 14:00 в приміщенні Рафалівської селищної ради для представників та громади Рафалівської селищної ради, Балаховицької, Великожолудської, Ромейківської, Полицької, Городецької сільських рад.

Письмові пропозиції, запитання щодо теми обговорення можна надсилати за адресою: Управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС, м. Вараш, 34400 або ж на електронну скриньку: pr@rnpp.atom.gov.ua.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>