Генеральний директор РАЕС нагородив призерів галузевого конкурсу профмайстерності

22 листопада 2017, 13:25 | Новини

Генеральний директор РАЕС Павло Павлишин вручив Грамоти Президії профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом» молодим спеціалістам РАЕС - призерам галузевого конкурсу профмайстерності серед молоді Компанії.

Впродовж року, в рамках першого етапу, у відокремлених підрозділах Енергоатома (РАЕС, ЗАЕС, ЮУАЕС, ХАЕС, "Атомремонтсервіс" та "Атоменергомаш") пройшли конкурси професійної майстерності за такими професіями, як: «Лаборант хімічного аналізу»,  «Електрозварник ручного зварювання, «Інженер-метролог»,  «Слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування», «Інженер - контролюючий фізик», «Електромонтер з ремонту апаратури, релейного захисту й автоматики», «Інженер з налагоджування та випробувань устаткування», «Дезактиваторник» та «Водій транспортних засобів».

Відтак, переможці змагалися за звання кращого у своїй спеціальності вже у другому етапі, на галузевому конкурсі серед молоді Енергоатома, який відбувся у жовтні на майданчику Южно-Української АЕС. За його результатами в арсеналі молодих спеціалістів РАЕС одне друге та п’ять третіх місць.

За друге місце Грамоту Президії профспілкового комітету отримав інженер служби налагоджування та випробування устаткування Іван Чепурко. За треті місця Грамоти отримали: інженер з метрології відділу головного метролога Ігор Смолярчук та електромонтер з ремонту  апаратури, релейного захисту й автоматики електроцеху Андрій Федіна, дезактиваторник цеху дезактивації та радіоактивних відходів Олег Ковбасюк, електрозварник цеху зварювання ЕРП Андрій Нікітчук та слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування цеху з ремонту тепломеханічного устаткування ЕРП Микола Бутеєць.

«Конкурс профмайстерності серед молоді – це гарна нагода для того, аби продемонструвати свої вміння, перевірити себе і розвиватися, - зазначив Павло Павлишин, - Вітаю призерів конкурсу профмайстерності НАЕК «Енергоатом», які представляли Рівненську АЕС. Ви показали досить непогані результати. Молоді спеціалісти РАЕС мають достойний рівень знань та високий потенціал, тому сподіваємось, що наступного року результати будуть ще  кращими».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>