Фахівець з РАЕС став призером столичного конкурсу наукових доповідей

12 червня 2019, 07:06 | Новини

Представники РАЕС поряд з жюрі конкурсу6-7 червня у Києві пройшов 11-й конкурс наукових доповідей серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом», в якому Рівненську АЕС презентували своїми роботами молоді фахівці підприємства.

Рівненська АЕС на всеукраїнському конкурсі була представлена у двох напрямках: виробничому і соціально-профспілковому. Інженер-електронік АСУ ТП цеху теплової автоматики та вимірювань Денис Молчанович виступив з роботою «Використання матричного мережевого обладнання на АЕС», а оператор спецводоочищення хімцеху Роман Годунок з доповіддю «Екологічний принцип з мінімізації утворення радіоактивних відходів на АЕС».  Машиніст-обхідник турбінного цеху-1 Євгеній Бураков з роботою «Іміджеві заходи ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом». HR та PR аспекти» презентував електростанцію у соціально-прДенис Молчанович (перший зліва)офспілковому напрямку.

Раніше усі троє стали призерами конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників нашого підприємства.

«Роботи всіх учасників були дуже сильними, ґрунтовними. Я радий, що мені вдалося донести свою ідею до членів конкурсної комісії. Цікаво було послухати коментарі адміністрації НАЕК, приємно було бачити їх зацікавленість нашими проектами і розуміти, що все це робиться не дарма і, можливо, деякі з них будуть реалізовані на АЕС», – поділився враженнями Денис Молчанович. У результаті Денис посів на конкурсі почесне третє місце. Роман Годунок і Євгеній Бураков нагороджені дипломами за участь.

«Позмагатись на такому рівні, представити свої ідеї, здобутки та напрацювання – завжди цікаво та корисно. Особливо приємно було розповідати про іміджеві заходи Рівненської АЕС. – зазначив Євгеній Бураков. – Є куди розвиватись, вдосконалюватись. І це добре».

Варто зауважити, що конкурси наукових доповідей проходять щороку. Відповідно до Колективного договору НАЕК «Енергоатом» участь у них можуть взяти молоді працівники віком до 35 років включно. Переможці та призери нагороджуються грошовими преміями.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій