Епідемічна ситуація на Рівненській АЕС станом на 29.05.2020

29 травня 2020, 10:40 | Новини

Станом на 10 годину 29 травня 2020 року у Вараші лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання на COVID-19 (1 - летальний, 1 пацієнтка одужала). На перевірці в обласному лабораторному центрі знаходиться 28 підозр на COVID-19 мешканців Вараської ОТГ.

За інформацією штабу РАЕС з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, серед працівників електростанції нових випадків захворювання немає. У цілому на Рівненській АЕС зареєстровано три випадки захворювання на COVID-19, один з них летальний.

Надаємо графічну інформацію щодо звернень працівників Рівненської АЕС до медичних закладів з діагнозом ГРВІ, починаючи з початку введення карантинних заходів. 28 травня із захворюванням на ГРВІ до сімейних лікарів працівники РАЕС не звертались. Слід зазначити, що кількість звернень перебуває на низькому рівні.

Серед персоналу РАЕС на роботу вдома переведено 1153 працівників атомної електростанції, у відпустках – 1209 осіб.

За інформацією міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, cтаном на ранок 29 травня 2020 року у Вараші лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання на COVID-19 (1 - летальний, 1 пацієнтка одужала).

Триває епідемічне розслідування. Усі встановлені контактні особи перебувають на самоізоляції, під наглядом сімейних лікарів. На перевірці в обласному лабораторному центрі знаходиться 28 підозр на COVID-19 мешканців Вараської ОТГ. Усі інші підозри скасовано в результаті лабораторного дослідження.

За 28.05.2020 року до КНП ВМР «Вараський центр первинної медичної допомоги» звернулися з симптомами ГРЗ 6 мешканців міста, з них 2 дітей та 4 дорослих.

На стаціонарному лікуванні у ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» перебуває 5 хворих на пневмонію, з них 1 дитина та 4 дорослих.

На самоізоляції перебувають 147 мешканців громади, з них 28 дітей та 119 дорослих.

У Володимирецькому районі Рівненської області зареєстровано 9 випадків на COVID-19, з них 1 летальний. Варто відзначити, що в цілому на Рівненщині нині одужали більше половини хворих – з 1625 випадків захворювання, COVID-19 подолали 842 людини.

У Маневицькому районі Волинської області лабораторно підтверджені 46 випадків захворювання на COVID – 19, з них 2 летальних.

Прохання до усіх працівників Рівненської АЕС та мешканців міста Вараш бути свідомими та дотримуватись правил карантину під час перебування у громадських місцях.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій