Епідемічна ситуація на Рівненській АЕС станом на 29.04.2020

29 квітня 2020, 09:51 | Новини

Станом на 9 годину 29 квітня 2020 року у Вараській міській ОТГ зареєстровано 1 (одну) підозру на COVID-19. Експрес-тест пацієнтки показав негативний результат, зразки направлено на додаткове дослідження до обласного лабораторного центру.

За інформацією штабу РАЕС з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, на роботу вдома переведено 1744 працівники атомної станції, у відпустках – 1155 осіб.

Надаємо графічну інформацію щодо звернень працівників РАЕС до медичних закладів з діагнозом ГРВІ, починаючи з початку введення карантинних заходів. 28 квітня вперше звернулись із захворюванням на ГРВІ до сімейних лікарів 2 працівники ВП РАЕС. Слід зазначити, що кількість звернень перебуває на низькому рівні.

За 28.04.2020 року до КНП ВМР «Вараський центр первинної медичної допомоги» звернулися з симптомами ГРЗ 13 мешканців міста, з них 7 дорослих та 6 дітей.

На стаціонарному лікуванні у ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» перебуває 3 дорослих, хворих на пневмонію.

На самоізоляції перебувають 46 мешканців громади (5 дітей та 41 дорослий).

У Володимирецькому районі Рівненської області зареєстровано 6 випадків на COVID-19 та 1 (одну) підозру на COVID-19. Експрес-тест показав позитивний результат, зразки направлено на додаткове дослідження до обласного лабораторного центру

У Маневицькому районі Волинської області ситуація без змін – 2 хворих.

За інформацією Кузнецовського міського суду за порушення рішення міської комісії ТЕБ та НС від 06.04.2020 та відповідного розпорядження міського голови від 07.04 2020 року, яким на всій території Вараської ОТГ заборонено перебувати в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, працівника РАЕС притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину (ст. 44-3 КУпАП). З особи буде стягнено штраф в сумі 17 000 грн, а також судовий збір в розмірі 420,4 грн на користь держави. У судовому засіданні особа не заперечувала, що перебувала в громадському місці без маски. На даний час постанова суду ще не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів.

Прохання до усіх працівників Рівненської АЕС та мешканців міста Вараш бути свідомими та дотримуватись правил карантину під час перебування у громадських місцях.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій