Епідемічна ситуація на Рівненській АЕС станом на 28.05.2020

28 травня 2020, 10:21 | Новини

Станом на 10 годину 28 травня 2020 року у Вараші лабораторно підтверджено 3 нові випадки захворювання на COVID-19, у їх числі працівник Рівненської АЕС. Загалом у м. Вараш лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання на COVID-19 (1 - летальний, 1 пацієнтка одужала).

За інформацією штабу РАЕС з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, 28 травня 2020 року на Рівненській АЕС зареєстровано один новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу – у працівника, який з 12 травня перебуває у черговій відпустці. У цілому на РАЕС зареєстровано три випадки захворювання на COVID-19, один з них летальний.

Надаємо графічну інформацію щодо звернень працівників Рівненської АЕС до медичних закладів з діагнозом ГРВІ, починаючи з початку введення карантинних заходів. 27.05.2020 р. вперше звернулось із захворюванням на ГРВІ до сімейних лікарів 3 працівники РАЕС. Слід зазначити, що кількість звернень перебуває на низькому рівні.

Серед персоналу РАЕС на роботу вдома переведено 1029 працівників атомної електростанції, у відпустках – 1213 осіб.

За інформацією міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, cтаном на ранок 28 травня 2020 року у Вараші лабораторно підтверджено 3 нових випадки захворювання на COVID-19. У цілому в м. Вараш лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання на COVID-19 (1 - летальний, 1 пацієнтка одужала).

Триває епідемічне розслідування. Усі встановлені контактні особи перебувають на самоізоляції, під наглядом сімейних лікарів. На перевірці в обласному лабораторному центрі знаходиться 33 підозри на COVID-19 мешканців Вараської ОТГ.

За 27.05.2020 року до КНП ВМР «Вараський центр первинної медичної допомоги» звернулися з симптомами ГРЗ 7 мешканців міста - усі дорослі. На стаціонарному лікуванні у ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» перебуває 2 хворих на пневмонію, з них 1 дитина та 1 дорослий.

На самоізоляції перебувають 139 мешканці громади, з них 23 дітей та 116 дорослих.

У Володимирецькому районі Рівненської області зареєстровано 9 випадків на COVID-19, з них 1 летальний.

У Маневицькому районі Волинської області лабораторно підтверджені 46 випадків захворювання на COVID – 19, з них 2 летальних.

Прохання до усіх працівників Рівненської АЕС та мешканців міста Вараш бути свідомими та дотримуватись правил карантину під час перебування у громадських місцях.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій