Епідемічна ситуація на Рівненській АЕС станом на 22.05.2020

22 травня 2020, 10:14 | Новини

Станом на 9 годину 22 травня 2020 року у Вараші лабораторно підтверджено 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Хворобу виявили у 63-річного чоловіка. Загалом лабораторно підтверджено 8 випадків захворювання на COVID-19 (1 - летальний, 1 пацієнтка одужала).

За інформацією штабу РАЕС з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, серед працівників електростанції нових випадків захворювання на COVID-19 немає. Зареєстровано один випадок захворювання на коронавірусну хворобу, він летальний.

Надаємо графічну інформацію щодо звернень працівників РАЕС до медичних закладів з діагнозом ГРВІ, починаючи з початку введення карантинних заходів. 21 травня до сімейних лікарів із захворюванням на ГРВІ звернулися 3 працівники електростанції. Слід зазначити, що кількість звернень перебуває на низькому рівні.

Серед персоналу РАЕС на роботу вдома переведено 1394 працівники атомної електростанції, у відпустках – 1054 особи.

За інформацією міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, cтаном на ранок 22 травня 2020 року у Вараші лабораторно підтверджено 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Хворобу виявили у 63-річного чоловіка.  Загалом у Вараші лабораторно підтверджено 8 випадків захворювання на COVID-19 (1 - летальний, 1 пацієнтка одужала).

Триває епідемічне розслідування. Усі встановлені контактні особи перебувають на самоізоляції, під наглядом сімейних лікарів. На перевірці в обласному лабораторному центрі знаходиться ще 16 підозр на COVID-19 мешканців Вараської ОТГ. 

За 21.05.2020 року до КНП ВМР «Вараський центр первинної медичної допомоги» звернулися з симптомами ГРЗ 7 мешканців міста, з них 4 дорослих та 3 дитини.

На стаціонарному лікуванні у ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» перебуває 3 хворих на пневмонію, з них 2 дітей та 1 дорослий.

На самоізоляції перебувають 90 мешканців громади, з них 7 дітей та 83 дорослий.

У Володимирецькому районі Рівненської області зареєстровано 6 випадків на COVID-19, з них 1 летальний.

У Маневицькому районі Волинської області лабораторно підтверджені 42 випадки захворювання на COVID – 19, з них 1 летальний.

Прохання до усіх працівників Рівненської АЕС та мешканців міста Вараш бути свідомими та дотримуватись правил карантину під час перебування у громадських місцях.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій