Епідемічна ситуація на РАЕС та в регіоні станом на 17.09.2020

17 вересня 2020, 10:20 | Новини

Прохання до усіх працівників Рівненської АЕС та мешканців міста Вараш бути свідомими та дотримуватись правил карантину під час перебування у громадських місцях.

За інформацією штабу РАЕС з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, станом на 10 годину 17 вересня серед працівників електростанції не зареєстровано нових випадків захворювання.

Під динамічним спостереженням сімейних лікарів перебуває 25 працівників Рівненської АЕС, 103 працівники одужали, один випадок – летальний (травень 2020 р.). Минулої доби до сімейних лікарів вперше із захворюванням на ГРВІ звернулися 11 працівників електростанції.

Надаємо графічну інформацію щодо звернень працівників РАЕС до медичних закладів з діагнозом ГРВІ. Слід зазначити, що кількість звернень перебуває на низькому рівні.

Серед персоналу електростанції на роботу вдома переведено 128 працівників, у відпустках – 1212 осіб.

За інформацією міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, cтаном на 10 годину 17 вересня у Вараській ОТГ лабораторно підтверджено 59 активних випадків захворювання на COVID-19, 321 пацієнт одужав та 5 випадків летальні. Триває епідемічне розслідування. Усі встановлені контактні особи перебувають на самоізоляції, під наглядом сімейних лікарів. На перевірці в обласному лабораторному центрі 65 підозр на COVID-19 мешканців Вараської ОТГ.

За 16.09.2020 року до КНП ВМР «Вараський центр первинної медичної допомоги» звернулися з симптомами ГРЗ 91 мешканець міста, з них - 61 дитина та 30 дорослих. На стаціонарному лікуванні у ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»  перебуває 10 хворих на пневмонію, усі дорослі. На самоізоляції перебуває  115 мешканців громади, з них 20 дітей та 95 дорослих.

У Володимирецькому районі Рівненської області зареєстровано 283 випадки захворювання на COVID-19, з них 10 летальних.

У Маневицькому районі Волинської області лабораторно підтверджено 369 випадків захворювання на COVID – 19, з них 11 летальних.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій