Епідемічна ситуація на РАЕС та регіоні станом на 13.08.2020

13 серпня 2020, 10:21 | Новини

За інформацією штабу РАЕС з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, станом на 10 годину 13 серпня серед працівників електростанції нових випадків захворювання не зареєстровано.

Під динамічним спостереженням сімейних лікарів перебувають 18 працівників Рівненської АЕС, 55 працівників одужали, один випадок – летальний (травень 2020 р.). Минулої доби до сімейних лікарів вперше із захворюванням на ГРВІ звернулися 8 працівників електростанції.

Надаємо графічну інформацію щодо звернень працівників РАЕС до медичних закладів з діагнозом ГРВІ. Слід зазначити, що кількість звернень перебуває на низькому рівні.

Серед персоналу електростанції на роботу вдома переведено 348 працівників, у відпустках – 1661 особа.

За інформацією міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, cтаном на 10 годину 13 серпня у Вараській ОТГ лабораторно підтверджено 39 активних випадків захворювання на COVID-19, 199 пацієнтів одужали та 4 випадки летальні. Триває епідемічне розслідування. Усі встановлені контактні особи перебувають на самоізоляції, під наглядом сімейних лікарів. На перевірці в обласному лабораторному центрі перебуває 33 підозри на COVID-19 мешканців Вараської ОТГ.

За 12.08.2020 року до КНП ВМР «Вараський центр первинної медичної допомоги» звернулися з симптомами ГРЗ 23 мешканці міста, з них - 10 дітей та 13 дорослих. На стаціонарному лікуванні у ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» перебуває 3 хворих на пневмонію -  усі дорослі. На самоізоляції перебувають 99 мешканців громади, з них 17 дітей та 82 дорослих.

У Володимирецькому районі Рівненської області зареєстровано 166 випадків захворювання на COVID-19, з них 9 летальних.

У Маневицькому районі Волинської області лабораторно підтверджено 192 випадки захворювання на COVID – 19, з них 6 летальних.

Прохання до усіх працівників Рівненської АЕС та мешканців міста Вараш бути свідомими та дотримуватись правил карантину під час перебування у громадських місцях.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій