Епідемічна ситуація на РАЕС та регіоні станом на 12.08.2020

12 серпня 2020, 10:11 | Новини

За інформацією штабу РАЕС з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, станом на 10 годину 12 серпня серед працівників електростанції нових випадків захворювання не зареєстровано.

Під динамічним спостереженням сімейних лікарів перебувають 18 працівників Рівненської АЕС, 55 працівників одужали, один випадок – летальний (травень 2020 р.). Минулої доби до сімейних лікарів вперше із захворюванням на ГРВІ звернулися 9 працівників електростанції.

Надаємо графічну інформацію щодо звернень працівників РАЕС до медичних закладів з діагнозом ГРВІ. Слід зазначити, що кількість звернень перебуває на низькому рівні.

Серед персоналу електростанції на роботу вдома переведено 338 працівників, у відпустках – 1663 особи.

За інформацією міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, cтаном на 10 годину 12 серпня у Вараській ОТГ лабораторно підтверджений 41 активний випадок захворювання на COVID-19, 197 пацієнтів одужали та 4 випадки летальні. Триває епідемічне розслідування. Усі встановлені контактні особи перебувають на самоізоляції, під наглядом сімейних лікарів. На перевірці в обласному лабораторному центрі перебуває 22 підозри на COVID-19 мешканців Вараської ОТГ.

За 11.08.2020 року до КНП ВМР «Вараський центр первинної медичної допомоги» звернулися з симптомами ГРЗ 21 мешканець міста, з них - 7 дітей та 14 дорослих. На стаціонарному лікуванні у ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» перебуває 3 хворих на пневмонію -  усі дорослі. На самоізоляції перебувають 86 мешканців громади, з них 11 дітей та 75 дорослих.

У Володимирецькому районі Рівненської області зареєстровано 166 випадків захворювання на COVID-19, з них 9 летальних.

У Маневицькому районі Волинської області лабораторно підтверджено 190 випадків захворювання на COVID – 19, з них 5 летальних.

Прохання до усіх працівників Рівненської АЕС та мешканців міста Вараш бути свідомими та дотримуватись правил карантину під час перебування у громадських місцях.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій