Енергоремонтний підрозділ РАЕС визначив кращих спортсменів

06 грудня 2017, 16:56 | Новини

На Рівненській АЕС завершилась Спартакіада серед цехів енергоремонтного підрозділу (ЕРП), учасниками якої стали більше 200 працівників. Цього року кубок Спартакіади ЕРП отримав цех з ремонту та техобслуговування реакторів.

Щорічний захід проводиться за підтримки Первинної профспілкової організації (ППО) РАЕС та має на меті фізкультурне оздоровлення та залучення до спорту працівників енергоремонтного підрозділу. Спортивна подія дозволяє визначити серед 1900 працівників ЕРП кращих спортсменів для комплектації збірної команди підрозділу до участі у загальностанційній Спартакіаді Рівненської АЕС.

В змаганнях, що проходили впродовж восьми місяців в спортивних спорудах спорткомплексу та Палаці культури РАЕС, взяли участь 11 команд. Спортсмени-енергетики змагались у восьми видах спорту: волейболі, футзалі, міні-футболі, настільному тенісі, пляжному волейболі, кульовій стрільбі, шашках та шахах. Окремо відбувся турнір з міні-футболу за кубок пам'яті О. Єфімова.

За результатами проведених змагань, бронзовий кубок отримала команда цеху з ремонту електротехнічного устаткування, срібло дісталось представникам цеху з ремонту загально станційних систем та, нарешті, золото здобули спортсмени цеху з ремонту та техобслуговування реакторів (ЦРТР). У цьогорічній грі за кубок О. Єфімова перемогла команда цеху з ремонту тепломеханічного устаткування. Команди-переможці і команди-призери нагороджені почесними кубками, грамотами та грошовими преміями.

За словами представника команди-переможців – працівника ЦРТР Андрія Кедича, його цех не перший рік займає призові місця у Спартакіаді ЕРП, тож і цього року їхня команда тримає рейтинг першості.

Як відзначив голова ППО РАЕС Іван Мельник, на електростанції приділяється значна увага розвитку спорту серед атомників, адже здоровий колектив – це необхідна умова безпечної експлуатації атомних енергоблоків.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>