До уваги суб’єктів декларування

07 лютого 2019, 14:19 | Новини

Шановні суб’єкти декларування! Нагадуємо, що з 1 січня 2019 року розпочався черговий етап електронного декларування.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», посадові особи ДП «НАЕК «Енергоатом» зобов’язанні до 1 квітня шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Звертаємо Вашу увагу на те, що 7.11.2018 на підставі ЗУ «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155 - VIII втратив чинність ЗУ «Про електронний цифровий підпис». Законом України «Про електронні довірчі послуги» передбачений кваліфікований електронний підпис.

Разом з тим відповідно до пункту 5 розділу VII ЗУ «Про електронні довірчі послуги», електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог ЗУ «Про електронний цифровий підпис» до набрання чинності цим Законом, використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим Законом.

Звертаємо увагу суб’єктів декларування, що при заповнені декларації за 2018 рік, необхідно користуватися розміром прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня звітного року – тобто 1762 гривні.

Правила заповнення декларації та інша інформація, яка може стати корисною при її заповненні та поданні розміщенні на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Додатково звертаємо Вашу вагу на те, що за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за умисне неподання декларації – кримінальна відповідальність згідно зі статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

Черговий етап з декларування обмежений у часі та триватиме до 1 квітня 2019 року.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій