Для спортсменів РАЕС лютий приніс успішні здобутки

14 лютого 2019, 08:55 | Новини

чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчатЗ початку місяця важкоатлети, плавці, волейболісти Рівненської АЕС потішили своїх вболівальників успішними спортивними здобутками. У кожному виді спортсмени здобули в обласних, всеукраїнських чемпіонатах та на міському турнірі достойні нагороди й призові місця, тим самим ще раз довівши спортивно-активний імідж РАЕС.

Тренер КДЮСШ РАЕС Сергій Якубишин разом з Анною Байкаловою та Поліною Луканіною.З 3 по 9 лютого у Харкові проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат і такий же чемпіонат серед спортивних шкіл, спортивних училищ та училищ олімпійського резерву за участі 284 юних атлетів.

Ріненську АЕС у складі Комплексної дитячої юнацько-спортивної школи підприємства (КДЮСШ) представляли троє її вихованців-важкоатлетів: Анна Байкалова, Поліна Луканіна та Михайло Шишка, яких готували до змагань тренери спортшколи РАЕС Сергій Якубишин, Мирослава Луканіна та Руслан Шинкар.

Найкраще з нашої команди проявила себе 14-тирічна Анна Байкалова, яка у своїй ваговій категорії здобула срібну сходинку з сумою двоборства 99 кілограм (43 + 56), перемігши при цьому у ривку. У паралельному заліку дівчина класифікована на третій позиції.

Її колега по штанзі 12-тирічна Поліна Луканіна з результатом 95 кілограм за сумою двох вправ (40 + 55) посіла 7 місце, і 5-те – серед дитячих юнацьких спортивних шкіл. Серед хлопців Михайло Шишка у ривку підняв 117 кілограм, що принесло йому друге місце. Покращити свої результати наші важкоатлети зможуть вже на чемпіонаті України серед юніорів, який відбудеться у місті Коломия Івано-Франківської області у кінці березня.

Вихованки тренера плавбасейну РАЕС Олександра СавчукаДостойні результати здобули й плавці плавбасейну Рівненської АЕС «Енергетик». Днями на обласному Чемпіонаті з плавання серед юнаків вихованці тренера плавбасейну РАЕС Олександра Савчука здобули низку перемог серед 6 команд області. Одинадцятирічна спортсменка Поліна Савчук виборола три перших й два других місця. Софія Горова одне друге, два третіх місця. Зокрема завдяки своїм чудовим результатам Поліна Савчук матиме змогу представляти область, зокрема й Рівненську АЕС, вже на Зимовому чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який відбудеться наприкінці лютого у Львові.

Волейбольна команда рівненських атомників "Сокіл"Переможні місця рівненським атомникам дістались і у волейбольному виді спорту. Днями відбувся також міський волейбольний турнір «Кубок афганців», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 30 річниці виведення військ з Афганістану та пам’яті Сергія Вальчука. В ньому взяли участь вісім команд, які шляхом жеребкування були розділені на дві групи. За результатами змагань в групах по дві кращі команди вийшли до півфіналу. У фінальному двобої перше місце виборола команда "Сокіл", гравцями якої є працівники Рівненської АЕС, зокрема представники Організації молоді підприємства.