ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Ознайомся з вакансіями та відправ резюме за електронною формою або
письмово

Для подання інформації письмово претендентові необхідно:

  1. Отримати зразок резюме за адресою: місто Вараш, Рівненська атомна електрична станція, будівля МАГАТЕ, управління кадрів, кабінет 218, у робочі дні з 08.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.
  2. Заповнити його без помилок, надавши достовірну інформацію.
  3. Принести резюме за адресою: місто Вараш, Рівненська атомна електрична станція, будівля МАГАТЕ, управління кадрів, кабінет 218, у робочі дні з 08.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Увага!
  • Надіслане резюме є згодою на збереження, обробку та використання своїх персональних даних.
  • Відправка декількох резюме на одного кандидата ускладнює обробку його даних.
  • Некоректне заповнення анкетних даних робить їхню обробку неможливою.
  • Резюме актуально впродовж 1 року. Для продовження дії резюме на наступний період або у випадку змін в облікових даних (додаткова освіта, науковий ступень, звання, додатковий досвід роботи, зміна прізвища, номеру телефону тощо) необхідно звернутися до інспектора управління кадрів РАЕС: 62-6-16 та 62-6-17.

Після співбесіди з керівником підрозділу та перевірки документів претендента на відповідність освіти кваліфікаційним вимогам вакантної посади, претендент запрошується на засідання комісії з професійного відбору. Рішення комісії має рекомендаційний характер. Остаточне рішення про працевлаштування ухвалює генеральний директор РАЕС.

Профорієнтаційні

ПРОЄКТИ

«Ядерна школа РАЕС» є унікальним освітнім проєктом, єдиним на вітчизняних АЕС. Його головна мета – популяризація атомної енергетики, формування потенційного кадрового резерву Рівненської АЕС. Проєкт є своєрідним щаблем у підготовці майбутніх енергетиків ще зі школи.

Вперше «Ядерна школа РАЕС» була організована 2017 року з ініціативи генерального директора РАЕС Павла Павлишина за підтримки Українського ядерного товариства. Щорічно випускниками проєкту стають більше ста старшокласників загальноосвітніх закладів м. Вараш та учнів ПТУ РАЕС, Володимирецького районного колегіуму, школярів Володимиреччини й Маневиччини.

Процес навчання організовано максимального комфортно та ефективно. Насичена програма ЯШ містить: лекції від провідних фахівців та інструкторів РАЕС, ділові ігри, спілкування із молодими спеціалістами енергогенеруючого підприємства; екскурсії в інформаційний та навчально-тренувальний центри, на промисловий майданчик та споруди АЕС; практичні уроки хімії у діючих лабораторіях; спостереження за роботою керівників різних рівнів на робочих місцях. У ході навчання діти забезпечуються усім необхідним, кожну групу супроводжує куратор від РАЕС

Усі випускники «Ядерної школи РАЕС» отримують сертифікати та пам’ятні подарунки.

Співпраця із

ЗВО

Студенти, які навчаються за денною формою навчання у базових закладах вищої освіти України, мають можливість укласти тристоронній договір про підготовку молодого фахівця «ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ВП РАЕС – СТУДЕНТ». Вказані договори дають можливість студентам отримати якісні освітні послуги, проходити виробничі та переддипломні практики на майданчику РАЕС та гарантовано працевлаштуватися за фахом.

Умовами для укладення тристороннього договору про підготовку молодого фахівця є:

  • навчання у базових закладах вищої освіти України за спеціальностями енергетичного спрямування;
  • середній бал успішності має бути не нижче 75 балів.

Здобути якісну освіту можна у базових для атомної енергетики закладах вищої освіти:

Співпраця із ЗВО передбачає також підтримання партнерських відносин шляхом організації фахівцями РАЕС навчальних лекцій в університетах, екскурсій студентів на атомну електростанцію та її об’єкти, спільної участі у спортивних заходах, організованих підприємством.

У роботі енергоблоки
Вироблено електроенергії
доба млн кВт*год
місяць млн кВт*год
рік млрд кВт*год
весь час
експлуатації
млрд кВт*год
ЗА ДОБУ ВІДВЕРНЕНИЙ ВИКИД СО₂, еквівалентний спаленню
нафти тис. тонн
або
вугілля тис. тонн
або
газу тис. тонн
За весь час експлуатації ЗАПОБІГЛИ ВИКИДУ СО₂
млн тонн
Метеорологічний стан
температура °C
швидкість вітру м/с
вологість %
Радіаційний стан
Проммайданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г