Атомники прагнуть конструктивного діалогу з НКРЕКП

15 серпня 2018, 13:58 | Новини

Делегація на ХАЕСДелегація Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з ознайомчою метою у супроводі президента НАЕК «Енергоатом», генеральних директорів АЕС України, у тому числі Рівненської, та профспілкових лідерів Компанії відвідала Хмельницьку АЕС.

Представники НКРЕКП ознайомилися з об’єктами Хмельницької АЕС, її особливостями та напрямками розвитку. Під час зустрічі були обговорені варіанти добудови енергоблоків №№3,4 ХАЕС, що разом з реконструкцією ВРП-750 кВ та модернізацією лінії електропередачі «ХАЕС - Жешув» 750 кВ» дозволить реалізувати проект «Енергетичний міст «Україна – Європейський Союз». Даний проект сприятиме удосконаленню електроенергетичної інфраструктури країни, збільшенню пропускної спроможності міждержавних електричних мереж та залученню інвестицій.

Під час обходу блоків, що будуютьсяПрезидент Енергоатома Юрій Недашковський ознайомив представників НКРЕКП з інвестиційними проектами, які дозволять розвивати атомну енергетику у майбутньому. Представники НКРЕКП обговорили співпрацю із компанією Westinghouse, а також найближчі плани щодо виготовлення хвостовиків для тепловиділяючих збірок цієї компанії, українським виробником. Також очільник Компанії обґрунтував бачення тарифоутворення з позицій Енергоатома. Одним з розглянутих питань стало обговорення реалізації ЗУ «Про ринок електричної енергії України», що вступить в силу через рік та відкриє можливість вільного продажу електроенергії.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій