Атомники запрошуються до участі у всеукраїнському Екофорумі

17 лютого 2017, 16:48 | Новини

Атомники запрошуються до участі у масштабному Форумі «Нове життя атомградів. Розвиток зеленого підприємництва в Україні», що пройде 4-5 березня у Славутичі (Київська область).

З початком весни м. Славутич збирає активних представників п’яти міст атомників - міст, які є центрами концентрації унікальних інженерних та наукових кадрів України, які мають величезний потенціал розвитку. І місто-супутник Рівненської АЕС є одним з них.

На заході представники українського, німецького та шведського зеленого підприємництва, громадських організацій, науковці та політики поділяться власним досвідом, ідеями та сучасними напрямками розвитку економіки в моноіндустріальних містах, зокрема допоможуть сформувати подальшу стратегію розвитку атомградів у сучасному світі.

Організатором події є мережа енергетичних інновацій Greencubator. Головними партнерами - Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні, Фонд Конрада Аденауера та Благодійний Фонд Богдана Гаврилишина.

Усі витрати на дорогу та харчування покривають організатори. Реєстрацію на захід відкрито за посиланням: https://goo.gl/forms/5eIDrINI9vuk0lh72. Учасники будуть відібрані на конкурсній основі.

З питань участі та партнерства звертатися: 063 804 3301 Ольга Трутень, olha@grencubatorinfo. З питань розміщення у місті Славутич звертатися: 050 900 9474 Арина Старовойтова, starovojtova888@gmail.com.

Теги:
СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter