Атомники запрошуються до участі у наймасовіших марафонах України

06 лютого 2019, 09:07 | Новини

9th Nova Poshta Kyiv Half MarathonПрацівники Рівненської АЕС мають можливість представити корпоративну команду НАЕК «Енергоатом» EnergoatomRun на найбільших марафонах країни.

Спортивні активісти Рівненської АЕС запрошуються до участі 7 квітня у «9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon» та 6 жовтня у «10th Wizz Air Kyiv City Marathon», які відбудуться у м. Київ. Масштабні бігові події світового рівня, які об’єднують любителів бігу – від аматорів до професійних бігунів з різних міст України та зарубіжжя, 10th Wizz Air Kyiv City Marathonпроводяться з метою популяризації здорового способу життя, розвитку спорту та стимулювання росту спортивних досягнень серед українців. Програми заходів від ГО «Бігова Україна» включають в себе до 11 дистанцій – від індивідуальної марафонської та півмарафонської до дитячого забігу на стометрівці.

Сергій Муравинець та Олександр Кудрик на ​9th Wizz Air Kyiv City Marathon

Починаючи з 2016 року, корпоративна команда працівників Енергоатома є постійною учасницею спортивно-масових заходів та проектів, що популяризують біговий спорт в Україні. Зокрема, минулоріч бігуни EnergoatomRun перемогли у Chamber Cup в категорії «Енергетика» на «9th Wizz Air Kyiv City Marathon». У складі команди молоді працівники Рівненської АЕС – інженер-дефектоскопіст служби контролю металу Сергій Муравинець та електромеханік енергоремонтного підрозділу Олександр Кудрик бігли у півмарафонському забізі.

Варто відзначити, Рівненська АЕС сама є організатором багатьох спортивних заходів в зоні спостереження електростанції, активними учасниками яких є працівники енергогенеруючого підприємства. Відкрита першість РАЕС з бігу «Забіг під градирнями» 2018 рікЛише навесні минулого року успішно пройшла відкрита першість Рівненської АЕС з бігу «Забіг під градирнями», влітку відбувся перший крос-триатлон Рівненщини «3 Блок. Перезавантаження», учасниками якого стали мешканці із восьми областей України, а перший зимовий благодійний забіг рівненських атомників напередодні Дня Св. Миколая дозволив зібрати близько 15 тис грн на підтримку вихованців Вараського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. А в поточному році – 14 квітня стартуватиме напівмарафон РАЕС «Забіг під градирнями».

Команда EnergoatomRun 2018Найспортивніші рівненські атомники мають можливість представити вітчизняну атомну галузь у складі корпоративної команди EnergoatomRun на найбільших в країні бігових марафонах року. «Nova Poshta Kyiv Half Marathon» – єдина подія в Україні, що має престижний міжнародний статус IAAF Bronze Label, а «Wizz Air Kyiv City Marathon» має найвищу відмітку у рейтингу пробігів по шосе Європейської легкоатлетичної асоціації. Участь у даних заходах – це шанс випробувати та здолати самого себе, можливість вписати своє ім’я в спортивну історію України!

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій