Атомпрофспілка підтримує медиків у боротьбі проти коронавірусу

08 квітня 2020, 09:44 | Новини

Іван МельникЗавдяки спільним зусиллям керівництва первинної профспілкової організації (ППО) НАЕК «Енергоатом» та Рівненської АЕС медики електростанції та міста-супутника будуть забезпечуватись засобами індивідуального захисту.

До профспілкового комітету РАЕС надійшла перша партія захисних засобів, а саме: 200 масок-респіраторів типу FFP-2 та 10 пластикових захисних щитків. Новими ЗІЗ буде забезпечений медичний персонал електростанції – працівники відділу охорони здоров’я служби охорони праці та санаторію-профілакторію, а також ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України».

Маска-респіратор та маска-щитЗа словами голови ППО РАЕС Івана Мельника, маски-щитки будуть надані медикам санаторію-профілакторію підприємства, які щодня проводять температурний скринінг працівників на електростанції, а також медпрацівникам, які будуть проводити експрес-тестування атомників у разі необхідності. До кінця тижня очікується надходження захисних костюмів (12 шт.), одноразових хірургічних масок (200 шт.) та експрес-тестів (200 шт.).

«Наразі основне завдання щодо безпечного виробництва дешевої та екологічно чистої електроенергії як ніколи актуальне. Для забезпечення надійного функціонування наших стратегічних об’єктів вирішено централізовано закуповувати медичні засоби індивідуального захисту для відповідного персоналу АЕС через профспілковий комітет НАЕК «Енергатомом». Складність у тому, що захисних ресурсів потребує зараз увесь світ, тож знайти їх досить важко. Ми постійно тримаємо зв'язок з медиками задля забезпечення їх усім необхідним та можливим. Профспілковий комітет РАЕС готовий й надалі активно реагувати на виклики сьогодення для захисту здоров’я працівників. Проте сьогодні, перш за все, важлива власна відповідальність кожного та дотримання нами карантинних заходів. На мою думку, у нашому місті працівники РАЕС є прикладом щодо слідування усім вимогам карантину», - наголошує І. Мельник.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій