Атомників РАЕС запрошують долучитися до еко-акції

20 вересня 2019, 09:10 | Новини

Щороку у вересні в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. Енергетики Рівненської АЕС за ініціативи Організації молоді первинної профспілкової організації електростанції запрошуються підтримати захід «День без авто» під гаслами «Я іду пішки» та «Я їду велосипедом».

Мета акції – привернути увагу до проблем екології, викликаних викидами парникових газів у повітря, переконати водіїв скористатися в цей день громадським транспортом, велосипедом або взагалі ходити пішки, щоб знизити рівень забруднення повітря.

Ні для кого не секрет той факт, що автомобілі негативно впливають на повітря. Слід зазначити, що при спалюванні палива виділяється газ. Він, у свою чергу, містить кілька сотень речовин, які й отруюють повітря. Найгірше те, що ці викиди залишаються в нижніх шарах атмосфери, а це означає, що кожен з нас цим усім щодня дихає.

Рівненська АЕС – підприємство, яке виробляє екологічно чисту електроенергію з мінімальним впливом на довкілля. Рівненські атомники все частіше обирають екологічно чисті види транспорту та засоби пересування, а також незмінно долучаються до різноманітних еко-акцій. Тож активісти Рівненської АЕС запрошують працівників підприємства у понеділок, 23 вересня, підтримати «День без авто» в ім’я турботи про навколишнє середовище і здоров’я.

Увага! Акція «День без авто» стосується винятково приватних автомобілів. Станційні автобуси курсуватимуть за звичним графіком!

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій