Атомники стали учасниками міжнародного марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon

12 жовтня 2018, 08:02 | Новини

Маршрут пролягав центральними вулицями Києва і складав 42,2 кмРівненські атомники у складі команди НАЕК «Енергоатом» EnergoatomRun взяли участь у дев’ятому міжнародному марафоні 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, який пройшов у столиці минулого тижня.

Вулицями Києва 7 жовтня пройшов маршрут 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, який відзначився рекордною кількістю учасників на всіх дистанціях. В числі близько 12 000 бігунів із 50 країн світу на старт вийшла також команда EnergoatomRun у складі представників відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом», у тому числі Рівненської АЕС.

EnergoatomRunМаршрут пролягав центральними вулицями міста та завершувався на Хрещатику та складав 42,2 км. Класичну марафонську дистанцію вперше подолав Олександр Махно (ВП «Управління справами»). Марафонську естафету (3×10+1×12 км) бігли Олег Поліщук (дирекція Компанії), Дмитро Бордіженко (ВП «Атомкомплект»), Артем Лейман та Вячеслав Оголенко (ВП «ЮУАЕС»). Естафетна команда бігунів EnergoatomRun перемогла у Chamber Cup в категорії «Енергетика», фінішувавши з часом 2:53:28.4. Це стало найшвидшим результатом серед енергокомпаній України та четвертим результатом у загальному заліку серед усіх команд.

Працівники РАЕС Сергій Муравинець та Олександр Кудрик на марафоніМолоді працівники Рівненської АЕС – інженер-дефектоскопіст служби контролю металу Сергій Муравинець та електромеханік енергоремонтного підрозділу Олександр Кудрик бігли у півмарафонському забізі – 21,1 км. Напередодні атомники пройшли серію безкоштовних лекцій та майстер-класів від організаторів із досвідченими бігунами та тренерами. У результаті подолання надскладного маршруту Сергій пробіг з часом 1:44:39, здобувши 188 місце у своїй віковій категорії, а Олександр з часом 1:46:01 здобув 210 місце. Також на цій відстані змагалися: Максим Нежура та Олег Вовчук (дирекція Компанії); Атомники продемонстрували потужну монолітну командуІрина Яцина (ВП «Автоматика та машинобудування»); Євген Данильчук, Дмитро Тарган та Владислав Онопрієнко (ВП «Науково-технічний центр»). Енергетики здобули пам’ятні медалі фінішерів марафону.

Варто відзначити, цьогоріч у міжнародному марафоні взяли участь 5 376 корпоративних учасників з 272 компаній. Своєю участю та здобутими трофеями українські атомники продемонстрували потужну монолітну команду, яка з легкістю долає будь-які перешкоди як у повсякденному житті, так і в роботі.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій