Атомники про Kyiv Half Marathon: розпочати бігати просто, головне – вірити в себе

21 вересня 2020, 16:58 | Новини

Учасники півмарафону біля РАЕСАтомники Рівненської АЕС взяли участь у 10-му Київському півмарафоні Run Ukraine під назвою «10th Work.ua Kyiv Half Marathon Online». Як зрозуміло з назви, через карантин цьогорічний забіг відбувся в онлайн форматі, тож працівники РАЕС долучилися до заходу, перебуваючи у різних куточках України та навіть світу.

У ювілейному Київському півмарафоні взяли участь майже 6000 бігунів з 38 країн. У їх числі – працівники різних структурних підрозділів Рівненської АЕС. Подія відбулася дистанційно та, не порушуючи умов карантину. Старт півмарафонуЗокрема 26 атомників РАЕС бігли в корпоративному заліку, у числі команди Енергоатома «EnergoatomRun». Корпоративна команда Компанії з 2016 року є постійною учасницею спортивно-масових заходів та проєктів, що популяризують біговий спорт в Україні. Цьогоріч левову частину EnergoatomRun складають саме представники Рівненської АЕС.

Працівниця РАЕС О. Казимирська бігла півмарафон у складі EnergoatomRun в ТуреччиніДо бігового свята енергетики приєдналися з різних міст не лише України, але й світу. Змагались працівники РАЕС як на Трухановому острові Києва, так і узбережжі Егейського моря Туреччини, проводячи активно свої вихідні або ж перебуваючи у відпустці. Проте найбільша кількість рівненських атомників долала півмарафон маршрутом, що пролягав навколо атомної електростанції.

Команда EnergoatomRun під час забігуБлизько 50 мешканців міста-супутника РАЕС та представників підприємства бігли поруч градирень на різних дистанціях: 5, 10 та 21 кілометри. Вік спортсменів варіювався від 16 до 61 років. Активну підтримку учасникам забігу надавали члени Первинної профспілкової організації електростанції та ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області, які забезпечували бігунів водою, разом із вболівальниками піднімали їх спортивний дух оваціями, мотивуючими словами та плакатами, нагороджували фінішерів брендовими медалями півмарафону. Також незмінними волонтерами на масовому заході були рятувальники Мальтійської служби допомоги.

Сергій Котельник (ліворуч)Усі результати забігу членів корпоративної команди будуть передані організаторам події. Як відзначив член команди EnergoatomRun та Вараського бігового клубу «Varash running club» Сергій Котельник, подібні заходи об’єднують, демонструючи, що колектив РАЕС і мешканці міста-супутника це єдина команда, яка прагне бути здоровою. «У забігу участь брали цілими сім’ями. Тож ми бігли поруч з рідними, друзями, колегами. І це характерно для таких заходів, адже тут ми спостерігаємо, що Рівненська АЕС й місто це єдиний механізм, де кожен підтримує один одного», – прокоментував С. Котельник.

Сергій Котельник, Павло Павлишин, Віталій Талах та Роман ТкачукЗа словами ще одного учасника команди EnergoatomRun генерального директора РАЕС Павла Павлишина, щороку все більше представників колективу атомників долучається до таких масштабних спортивних заходів. «Наступний півмарафон вже на черзі – 18 жовтня на РАЕС заплановано провести «Забіг під градирнями», до участі у якому запрошуються всі охочі, – розповів Павло Павлишин. – Усі наші заходи ми організовуємо в першу чергу для того, щоб кожен, хто бере у них участь щоразу перевершував власні звершення, досягаючи нових висот. Немає значення якого ти віку чи комплекції, головне вірити в себе й розпочати бігти, починаючи з малого – просто одягнути зручні кросівки».

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій