Атомна енергетика очима дітей

24 травня 2019, 11:54 | Новини

Призери конкурсу з Юрієм ЄлісєєвимВ інформаційному центрі «Полісся» відбулося нагородження призерів дитячо-юнацького конкурсу творчості «Енергоатом: робимо Україну світлішою» серед школярів міста-супутника Рівненської АЕС.

Захід проводився з метою популяризації знань про атомну енергетику, як стратегічної галузі, що забезпечує Україну електроенергією, сприяє її добробуту, процвітанню та розвитку, а також з метою активізації творчого потенціалу молоді та формування позитивного ставлення до вітчизняної атомної галузі.

Юні учасники конкурсуУ цьогорічному конкурсі взяли участь 76 дітей віком від 10 до 17 років, які навчаються у загальноосвітніх закладах міста Вараш. Багато з них є вихованцями будинку дитячої та юнацької творчості, підліткового клубу «Бригантина», художніх гуртків Палацу культури РАЕС. В цілому були представлені творчі роботи за напрямками образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, ЕкоАрт та короткометражне відео.

Журі конкурсуЖурі конкурсу відзначило багатосторонність висвітлення тематики конкурсу та креативність, які продемонстрували школярі у своїх творіннях. Взявши до уваги вік учасників, художню майстерність, вміння розкрити тему, оригінальність композиції малюнку, конкурсна комісія визначила переможців у двох вікових групах.

Робота Софії ГаличУ молодшій групі перше місце виборола п’ятикласниця ЗОШ №3 Софія Галич, друге місце здобув наймолодший учасник конкурсу – третьокласник ЗОШ №2 Михайло Лалак та третю сходинку посіла п’ятикласниця ЗОШ №3 Аліна Котловець.

Робота Анастасії СавчукУ старшій групі призерами визнані учні ЗОШ №3: володаркою першого місця стала не однократна учасниця даного конкурсу – восьмикласниця Анастасія Катюха, друге місце взяла дев’ятикласниця Марія Полощук та третє місце здобула дев’ятикласниця Юлія Демчук. Також журі відзначило призами авторів робіт з декоративно-прикладного мистецтва: восьмикласницю ЗОШ №1 Анастасію Савчук та семикласницю ЗОШ №4 Діану Федіну. За активну співпрацю у проведенні заходу грошовими преміями відзначені керівники гуртків та вчителі шкіл міста.

Робота Анастасії Катюхи«У своїй роботі я використала мотиви Євгенії Гапчинської, адже обожнюю її творчість. Гуашшю я зобразила українців, позаду яких поле ромашок з лампочками всередині, які символізують світло та енергетику України. Не вперше беру участь, проте цього року на всеукраїнському етапі конкурсу сподіваюсь вибороти першість», - підкреслила переможниця Анастасія Катюха.

 «Це приємно, що до наших заходів долучаються такі талановиті діти, адже це можливість спробувати та проявити себе, навчитись конкурентоздатності. Рівненська АЕС прагне підтримувати молодь, її ініціативність. До того ж, не всі школярі знають, чим хочуть займатись у майбутньому, перебуваючи у пошуку себе. Тому такими конкурсами важливо пробудити їх потенціал, підштовхнути до саморозвитку», - наголосив тво заступника генерального директора РАЕС з персоналу Юрій Єлісєєв.

Призери конкурсу отримали грамоти та грошові премії. Окрім того, на більшість учасників очікували грошові заохочувальні винагороди та солодкі подарунки від організаторів. В рамках Дня народження Рівненської АЕС роботи юних талантів нині презентуються на виставці у фойє І поверху Палацу культури, а вже у вересні вони візьмуть участь у другому – фінальному етапі всеукраїнського конкурсу, який пройде в столиці України.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій