Статті

08 жовтня 2019, 07:40

Атомник дослідив історію міста-супутника Рівненської АЕС: Варашу – 442 роки

Інженер служби аналізу безпеки (САБ) Рівненської АЕС провів дослідження історії міста-супутника електростанції. В ході спілкування атомник розповів про свої виробничі завдання, поділився міркуваннями стосовно дати заснування поселення, на місці якого зведено сучасний Вараш, етимології назви міста та іншими цікавими і маловідомими фактами.

27 вересня 2019, 09:06

Директор ВАО АЕС-МЦ: персонал РАЕС демонструє успішні показники виробничої діяльності

Рівненську АЕС з робочим візитом відвідав директор Московського регіонального центру Всесвітньої асоціації операторів, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС-МЦ), Василь Аксьонов.

18 вересня 2019, 13:28

Екологічний метод «RAES» сприятиме мінімізації утворення РАВ

На Рівненській АЕС впроваджено сучасний екологічний проект – унікальний метод «RAES», який сприятиме підвищенню обізнаності та відповідальності персоналу під час здійснення виробничої діяльності, пов’язаної з утворенням радіоактивних відходів (РАВ), а також їхньої мінімізації.

16 вересня 2019, 14:44

EnergyArtFest – симбіоз мистецтва, відпочинку та потужної електрогенерації

До Дня міста Вараш у місті-супутнику Рівненської АЕС за підтримки енергогенеруючого підприємства, Міністерства культури України, Рівненської обласної державної адміністрації, ГО «Агенція сталого розвитку міста» та БК «Алатир-Інвест» відбувся перший культурно-мистецький фестиваль «Енергія мистецтва» (EnergyArtFest).

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій