Статті

01 квітня 2019, 16:40

Понад 50 мільйонів на безпеку: на РАЕС нова система контролю

Персоналом Рівненської АЕС реалізовано плановий захід Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України (КзПБ). Введено у дослідну експлуатацію систему дистанційного контролю зусиль в арматурних канатах системи попереднього напруження захисної оболонки (ЗО) енергоблоку №3 РАЕС. Система себе зарекомендувала успішно. Тож під час ППР 2019 року на енергоблоці №3 її буде введено у промислову експлуатацію.

22 березня 2019, 15:28

На РАЕС впроваджуються заходи для синхронізації енергосистем України та ЄС

На Рівненській АЕС триває реалізація комплексу робіт з модернізації обладнання, обумовлених «Програмою реалізації заходів модернізації енергоблоків АЕС для участі у нормованому первинному регулюванні частоти (НПРЧ) в Об’єднаній енергетичній системі (ОЕС) України».

14 березня 2019, 12:35

Енергетики РАЕС – активні учасники заходів ВАО АЕС

Щороку понад 40 працівників Рівненської АЕС беруть участь у різноманітних заходах ВАО АЕС, у ході яких вони можуть спілкуватися і обмінюватися інформацією між собою в унікальній атмосфері співпраці і відкритості, що у свою чергу, дозволяє кожному ділитися та користуватися позитивним досвідом своїх колег для досягнення основної мети – підвищення рівня безпеки АЕС.

12 березня 2019, 16:20

Капітальні інвестиції РАЕС у 2018 році склали більше трьох мільярдів гривень

Минулоріч основні капітальні інвестиції на РАЕС були спрямовані на технічне переоснащення та реконструкцію і склали більше трьох мільярдів гривень. Реалізація заходів капітального будівництва вартувала більше 35 млн грн. Відтак очевидним є факт повномірного і поступового руху вперед.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій