Статті

10 червня 2019, 17:02

Маршрут «100ВЕЛОwatt» здолало близько 200 учасників

Уже традиційний та довгоочікуваний «Веломарафон 100 ВЕЛОwatt» ­– третій етап Кубка «РАЕС CUP» об’єднав разом близько 200 велосипедистів України. Захід відбувся за підтримки адміністрації РАЕС, Організації молоді первинної профспілкової організації (ОМ ППО) підприємства, профспілкових комітетів Рівненської АЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом».

10 червня 2019, 16:46

Хайп інноваційної освіти у місті-супутнику РАЕС

У рамках освітнього проекту «Відкривай Україну» у Вараші відбувся фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп». До заходу долучилися працівники Рівненської АЕС, які презентували власні профорієнтаційні проекти, виступили експертами на панельних дискусіях та у конкурсному журі, а також надали допомогу в організації події.

30 травня 2019, 15:01

Запозичення кращого європейського досвіду задля вдосконалення діяльності підприємства

На майданчику Рівненської АЕС відбулася виробнича нарада – семінар з питань хімічної обробки та автоматизації оборотних циклів водокористування.

06 травня 2019, 16:00

Впровадження прогресивних методів хімічного контролю на РАЕС

Одним із фундаментальних принципів культури безпеки на АЕС є вдосконалення її виробничої діяльності. Наприкінці минулого року за ініціативою начальника хімічного цеху (ХЦ) Рівненської АЕС на енергогенеруючому підприємстві успішно запроваджено варіабельне дозування реагентів.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій