Статті

24 січня 2020, 16:19

В пріоритеті діяльності РАЕС безпечна експлуатація енергоблоків

Безпечна експлуатація є безумовним пріоритетом діяльності Рівненської АЕС. На всіх енергоблоках електростанції триває реалізація заходів з модернізації та підвищення рівня безпеки, насамперед, заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), дію якої продовжено до 2023 року включно.

21 грудня 2019, 13:30

Феєрично та яскраво атомники РАЕС відзначили професійне свято

22 грудня – знаменний день для багатотисячного колективу рівненських атомників – День енергетика. Напередодні з нагоди свята в Палаці культури (ПК) Рівненської АЕС відбувся урочистий концерт та відзначення кращих виробничників та ветеранів найпотужнішого енергогенеруючого підприємства регіону.

13 грудня 2019, 10:13

На РАЕС створили унікальний макет-тренажер за принципом «STAR»

На Рівненській АЕС введено в дослідну експлуатацію унікальну серед усіх АЕС України розробку підприємства – макет-тренажер для практичного відпрацювання принципу «STAR» (принципу самоконтролю).

19 листопада 2019, 09:44

На РАЕС реалізовуються інвестиційні проєкти

Рівненська АЕС активно та планомірно проводить інвестиційну діяльність. Уже завершується опорядження пристанційної площі: виконано ремонтні роботи дорожнього покриття на перехресті, встановлено нові світлофори та флагштоки, облаштовується диспетчерська будівля з навісом, успішно працює й новий контрольно-пропускний пункт центральної прохідної. На фінішній прямій – реконструкція велосипедної та пішохідної доріжок.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій