АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ щодо взаємодії з правоохоронними органами за І півріччя 2019 року

ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» (далі – ВП РАЕС) постійно здійснюється взаємодія з правоохоронними органами згідно з вимогами чинного законодавства України.

Так, упродовж І півріччя 2019 року до ВП РАЕС надійшло 8 запитів від правоохоронних органів про надання інформації та/або копій документів, а також 1 ухвала суду про проведення огляду на підприємстві.

На всі запити правоохоронних органів ВП РАЕС надано вичерпну інформацію, а під час виконання ухвали суду надано безперешкодний доступ слідчим для проведення огляду ТМЦ  на підприємстві.

Разом з тим, упродовж І півріччя 2019 року ВП РАЕС не звертався до правоохоронних органів про наявність будь яких порушень у діяльності підприємства та персоналу.

Варто відмітити, що на ВП РАЕС діє «Положення про порядок взаємодії ВП «Рівненська АЕС» з контролюючими та правоохоронними органами» 003-1-ВЗПК метою якого є впорядкування дій структурних підрозділів ВП РАЕС та забезпечення оперативності при взаємодії з контролюючими та правоохоронними органами.

Враховуючи викладене, ВП РАЕС забезпечується взаємодія з правоохоронними органами у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій