18 жовтня Рівненська АЕС проведе масштабний марафон «Забіг під градирнями»

24 вересня 2020, 14:34 | Новини

Цьогоріч на усіх бігунів України чекає спекотна осінь! Забіг під градирнями. RNPP Varash Marathon 2020  стане тією культовою подією в спортивному житті держави, який об’єднає усіх любителів бігу в одному місці – на Рівненській АЕС. Незабаром пробігти нову дистанцію у 42,2 км навколо градирень і містом-супутником РАЕС матиме змогу кожен охочий, незалежно від віку, статі та досвіду тренувань.

Започаткований у 2018 році спортивний захід кубка РАЕС-CUP «Забіг під градирнями» трансформувався у 2020 році уже у повноцінний марафон з чотирма дистанціями  й двома марафонськими естафетами 4 по 10 км та 2 по 20 км й відповідно з 4 та 2 учасниками в команді. У програмі марафону, за словами організаторів, дистанції – 42,2 км, 21,1 км, 10 км, 5 км.

Організаторами марафону виступають: Рівненська АЕС, первинна профспілкова організація РАЕС, Організація молоді ППО ВП РАЕС за підтримки профспілки НАЕК «Енергоатом». Партнери заходу: ВП ГО «Українське ядерне товариство» у Рівненській області, торгівельна марка «Скиба», ТМ "Степанська", ТОВ "Медіспорт", ТМ "Footbalance", ТОВ "ВІК Патнер" офіційний дилерський центр АТ "Рено Україна" у м. Рівне, Stakhovsky Wines - Вина Стаховського, хронометраж марафону вестиметься Runstyle. Учасниками минулорічного півмарафону "Забіг під градирнями" стало 250 любителів бігу, з яких було 115 працівників Рівненської АЕС. А от станом на сьогодні офіційно зареєстрованих заявок на марафон Рівненської АЕС «Забіг під градирнями – 2020» уже понад 350.

«Родзинка «Забігу під градирнями» буде в тому, що його маршрут пролягатиме навколо атомної станції, в прямому сенсі під градирнями – гідротехнічними спорудами Рівненської атомної електростанції. Висота кожної із шести градирень – 150 метрів. Це буде неабияким видовищем для гостей нашого заходу. Хто ще не встиг зареєструватися на марафон має таку змогу зробити це прямо зараз на сайті Runstyle», - прокоментував один з організаторів марафону Євгеній Бураков.

 

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій