«Перегони на Хомецькій»: на РАЕС стартують сімейні змагання з крос-кантрі

24 квітня 2019, 09:21 | Новини

За підтримки адміністрації Рівненської АЕС, Первинної профспілкової організації ВП РАЕС, Організації молоді ППО ВП РАЕС 9 травня на горі Хомецькій міста-супутника підприємства пройдуть велозмагання «Перегони на Хомецькій» – другого етапу Кубка Рівненської АЕС «РАЕС CUP». До участі запрошуються усі охочі.

«Перегони на Хомецькій»  –  це сімейні змагання з крос-кантрі для любителів їзди на гірському велосипеді. Вік учасників – необмежено. Маршрути передбачено як для дорослих, так і для дітей різного віку. Видача стартових номерів розпочнеться 9 травня з 8:30, старт змагань – о 10:00. Участь в заході – безкоштовна.

Організаторами перегонів виступили: Рівненська атомна електростанція, Первинна профспілкова організація ВП РАЕС, Організація молоді ППО ВП РАЕС. Розробкою та підготовкою маршруту займалася велокоманда «РАЕС team». Партнери заходу – ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області й місцева торгівельна марка «Скиба».

Цьогоріч перегони пройдуть у таких категоріях:«Чоловіки» (18-35 років); «Чоловіки» (від 36 років); «Жінки» (від 18 років); «Малюки на велобігах» (до 6 років); «Малюки на велосипедах» (до 6 років); «Діти» (7-10 років); «Юніори» (11-14 років); «Підлітки» (15-17 років).

Траса перегонів проходить ґрунтовими стежками місцевих пагорбів в лісосмузі навколо гори Хомецької. Довжина кола для дорослих близько 5 км. Для наймолодших учасників на велосипедах та велобігах передбачено окремі невеличкі заїзди.

Реєстрація відкрита за посиланням: bikeportal.org.ua/7263. Більше інформації на сторінці події у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/events/2082777892051857/?active_tab=about.

Довідки за телефоном: (096) 7777 960 – (Олександр).

Варто відзначити, що уже відкрита реєстрація на веломарафон «100 ВЕЛОwatt» на сайті: bikeportal.org.ua/7167, який пройде 8 червня 2019 року у 30-кілометровій зоні спостереження РАЕС. Також усі охочі мають змогу реєструватися на змагання з триатлону «Energy sprint triathlon» на сайті: bikeportal.org.ua/7187, які відбудуться 10 серпня 2019 року на РОК «Біле озеро».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій