«Енергія добра» зігріває дитячі серця

  • Новини
  • 27 серпня 2021, 13:25
  • 1036

Напередодні нового 2021-2022 навчального року дев’яносто двоє дітей, підопічних соціальних служб Вараської територіальної громади, отримали від колективу Рівненської АЕС  шкільні рюкзаки з необхідним канцелярським приладдям. Урочисте вручення подарунків відбулося 26 серпня в Палаці культури ім. Лесі Українки в рамках постійної благодійної акції  «Енергія добра».

Третій рік поспіль ініціативна група Рівненської АЕС «Енергія добра» допомагає дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах та дітям-сиротам розпочати новий навчальний рік з позитивним настроєм. Яскравий аквагрим, новесенькі рюкзаки і шкільне приладдя, розважальна концертна програма і солодкий стіл – організатори доклали максимум зусиль, щоб зігріти дитячі серця добротою і турботою.

...

«Ми намагаємось, щоб кожного разу святкові благодійні заходи відбувалися у новому форматі, щоб дітям було цікаво і весело, – розповідає представниця ініціативної групи акції «Енергія добра», заступниця начальника УІтаЗГ РАЕС Ірина Жук. «Організаторами акції витупають профспілковий комітет, голови цехкомів, управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС. Святковий настрій гостям заходу допомагають створити працівники Палацу культури, за що ми їм щиро вдячні. До Дня Знань колективом станції було зібрано більше ста двадцяти тисяч гривень, близько ста з них ми витратили на подарунки до сьогоднішнього святкового заходу. За решту коштів придбаємо шкільне приладдя дванадцятьом вихованцям Вараського центру реабілітації».

«Організатори цієї чудової акції «Енергія добра» вже не перший рік зігрівають дитячі серця своєю турботою, увагою і теплом. І не треба багато слів, потрібна лише добра справа, яку робить колектив Рівненської АЕС. Ми і наші підопічні діти щиро вдячні їм за це!» – зауважила Світлана Пашко, директорка Вараського міського центру соціальних служб.

Серед гостей урочистого заходу були присутні заступник генерального директора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський та голова первинної профспілкової організації підприємства Іван Мельник, які вручили дітям шкільні рюкзаки й побажали їм гарного настрою і міцного здоров’я на весь навчальний рік, хороших друзів і успішних оцінок.

У роботі енергоблоки
Вироблено електроенергії
доба млн кВт*год
місяць млн кВт*год
рік млрд кВт*год
весь час експлуатації млрд кВт*год
ЗА ДОБУ ВІДВЕРНЕНИЙ ВИКИД СО₂, еквівалентний спаленню
нафти тис. тонн
або
вугілля тис. тонн
або
газу тис. тонн
ЗА весь час експлуатації ЗАПОБІГЛИ ВИКИДУ СО₂
млн тонн
Метеорологічний стан
температура C
швидкість вітру м/с
вологість %
Радіаційний стан
Проммайданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г