Новини

16:55 - 22.03.2017

Підвищення ролі керівників у безпечній та успішній роботі РАЕС

Вихід на новий рівень лідерства, усвідомлення провідної ролі керівника у впливі на роботу персоналу – така мета навчання на Рівненській АЕС, яке проводять керівники вищої ланки електростанції.

16:27 - 22.03.2017

На РАЕС пожежні змагатимуться за звання кращого пожежного-рятувальника області

24 березня на базі спортивного комплексу 2-го державного пожежно-рятувального загону з охорони Рівненської АЕС відбудеться І-й Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозділів Рівненщини на звання «Кращий пожежний-рятувальник» за форматом міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge».

17:02 - 21.03.2017

РАЕС сприяє сталому економічному розвитку України

У 2016 році відповідно до постанови КМУ щодо фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, що проживає в зоні спостереження (ЗС) АЕС, територіальні громади регіону розташування Рівненської АЕС отримали субвенцію в сумі більше 22 млн. гривень.

16:55 - 20.03.2017

РАЕС запрошує плавців з усього світу на V Міжнародний турнір «Біле озеро»

Рівненська АЕС запрошує усіх бажаючих взяти участь у традиційному V Міжнародному турнірі з плавання на відкритій воді «Біле озеро», присвяченому Дню Незалежності України.

16:47 - 20.03.2017

Інформування щодо діяльності РАЕС – найважливіший крок до довіри населення

В рамках проведення роботи з громадськістю, зокрема з питань продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС, фахівці управління інформації та зв’язків з громадськістю (УІтаЗГ) електростанції відвідали Великоосницьку сільську раду (Маневицький район Волинської області), що об’єднує декілька населених пунктів тридцятикілометрової зони спостереження РАЕС - сіл Велика та Мала Осниця, с. Заріччя.

Сторінка 1 із 273 1 2 3 4 5 »
СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter